Спекотне літо, відпочинок та канікули закінчилися, але це не привід сумувати. Разом з приходом осені стартував і новий навчальний рік у Недільній школі церкви “Філадельфія”.

Усі батьки бажають, аби їхні діти мали щасливе дитинство та були успішними в майбутньому. Недільна школа допомагає здійснити цю мрію.

З самого малечку діти зіштовхуться зі злом та несправедливістю цього світу: не поділили іграшки на дитячому майданчику, посварилися у садочку, побилися у школі. Як же важливо у цьому віці навчити покаувати правильний приклад.
Безумовно, відповідальність за виховання лежить на батьках. Саме в сім’ї формуються характер, поведінка та світогляд дитини. Але Недільна школа відіграє велику роль у становленні особистості.

Це місце, де діти вперше взаємодіють один з одним на основі християнських принципів. Тут зароджується дружба, розкриваються таланти та відбувається знайомство з Ісусом. Навіть у маленькому віці дітки вивчають Біблію, моляться і приносять Богові свої потреби. Часом дивуєшся, невже вони щось розуміють? Розумом, можливо, ні, але їх дух і душа потребують Бога.

“А коли спостеріг це Ісус, то обурився, та й промовив до них: Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже!”, – говориться в Біблії.

Насіння, що сіється у такий молодий і чистий ґрунт проросте. Нерідко трапляються випадки, коли дорослі люди навертаються до Бога через те, що в дитинстві бабуся приводила їх дона заняття до церкви.

Недільна школа у “Філадельфії” – це сім груп, кожна з яких має свою програму, відповідно віку та інтересам. Вчителі складають Біблійний урок, організовують цікаві розваги та піклуються про кожну дитину. За своє служіння вони не отримують гроші, це дійсно їхнє покликання та любов до діток.

 

Учні з дитинства вчаться служити: співають у хорі, розповідають вірші на загальних та святкових зібраннях, вже у підлітковому віці створюють музичні гурти та прославляють Бога. А випускники з радістю згадують цей період свого життя.

Запрошуємо ваших діток віком від 2 до 13 років відвідати Недільну школу, знайти нових друзів та побудувати правильну основу для подальшого життя.

Ви можете більше почитати про недільну школу та записатись на її відвідування тут.

 

Коментарі закриті