Про нас

Церква – це щось більше, ніж приміщення та будівлі. Церква – це люди, об’єднані любов’ю Ісуса Христа. Слово «церква» походить від грецького слова «еклезія» і використовується в Новому Заповіті, коли йдеться про людей та ніколи не використовується щодо приміщень, будівель та організацій.

Церква «Філадельфія» була заснована після зібрання у Київському Палаці Спорту, де відбулася проповідь про Ісуса Христа, Сина Божого. І в 1992 році всі, хто відгукнувся на заклик більше дізнатися про Бога та жити для Нього, стали початком церкви «Філадельфія».

Назва церкви походить від грецького слова «філіо», що означає братерську любов. Так називалась одна з церков в часи апостолів. Про неї можна прочитати у Новому Заповіті – Відкриття Івана Богослова 3:7-13.

Наша місія: Декларувати про Істину, демонструвати любов Христа та поклонятися Богові.

Проголошувати про Істину

Ісус Христос говорить про Свою церкву як про фундамент Істини. Тобто, церква поставлена у цьому світі, щоб говорити та являти Істину, яка полягає в тому, що Ісус Христос, Син Божий, прийшов у цей світ задля смерті на хресті та воскресіння з мертвих, щоб кожен, хто вірить в Нього, не загинув, але мав вічне життя з Богом (Євангеліє від Івана 3:16). Ісус Христос є єдиним шляхом для спасіння людини від вічної загибелі. Церква «Філадельфія» декларує цю Істину через служіння, які існують, та за межами церковного приміщення.

На базі приміщення церкви та за її межами проводяться зустрічі, гуртки, євангелізаційні проєкти для дітей, молоді та дорослих, де проголошується шлях спасіння для кожної людини. Більше можна дізнатися у розділі «Служіння» та «Події». Але найголовніше, це не програми та проєкти, а особисте життя кожного християнина, який повинен демонструвати свою праведність у повсякденній діяльності.

Являти любов Христа

Ісус Христос говорить про Свою церкву як про втілення Своєї турботи та праці на землі. Церква – це є Його руки, які допомагають цьому світові. Це означає, що справи милосердя та соціальної роботи є дуже важливими для того, щоб являти Божу любов людям. Церква «Філадельфія» займається справами милосердя та допомоги ще з часу свого заснування.

Дитячі центри для дітей сиріт, служіння в лікарнях та госпіталях, допомога нужденним та хворим – це невід’ємна частина життя церкви. Про наші служіння можна дізнатися більше у розділі «Служіння».

Поклонятися Богові

Ісус Христос говорить про Свою церкву як про велику сім’ю з одним серцем, яка поклоняється Йому. Ми збираємось разом під час зібрань та домашніх груп, де вивчаємо Слово Боже (Біблію), дякуємо Богові, поклоняємося Йому з вдячними серцями та вчимося любити один одного, як Він любить кожну людину. Про наші зібрання можна дізнатися нижче в цьому ж розділі, а також в розділі «Домашні групи».

Наші контакти

Email:  info {at] philad.org
Адреса: м.Київ, вул. Голосіїівська, 57. Поряд зі станцією метро «Голосіївська».

Будемо раді Вас бачити!

Наші зібрання:

Пн. 19:00 – 20:00 — Молитва за Україну
Ср. 19:00 – 20:00 — Молитовне зібрання
Сб. 18:00 – 21:00 — Молодіжне зібрання
Нд. 9:00 та 11:00  — Недільні зібрання


Дізнайтеся більше про соціальну і духовну працю, яку здійснює церква у розділі “Служіння”.

СЛУЖІННЯ ЦЕРКВИ