Live трансляція

https://www.youtube.com/c/Philadelphia-UA-Church/live

Від’їхав до іншої країни? Занедужав? Сімейні обставини змушують пропустити служіння? Ситуації бувають різні і інколи нам, на жаль, доводиться ставати жертвами обставин. Саме на такий випадок ми запускаємо пряму відеотрансляцію недільних богослужінь на нашому сайті! Тепер жодна відстань та ніякі обставини не зможуть розділити тебе з твоєю церквою.

А, можливо, ти довго когось запрошуєш до церкви, але він не наважується відвідати зібрання? Тоді просто скинь йому посилання на цю сторінку – нехай він побачить хід служіння на власні очі, і, можливо, Господь торкнеться його серця! До речі, на нашому сайті є розділ для тих, хто бажає покаятись перед Богом, тому твій друг матиме шанс не просто відкрити своє серце Богові, але й зв’язатися з командою душеопікунів, які розкажуть йому про церкву та про Божий план для його життя.

Відеотрансляція служінь в прямому ефірі доступна на нашому сайті:

  • Понеділок 21:00 – молитовне зібрання
  • Неділя 9:00 та 11:00 – недільне зібрання

Також в приміщенні церкви з Понеділка по П’ятницю з 8:00 до 8:30 проходить молитва за Україну.


Якщо те, що ти побачив в прямому ефірі, торкнулося твого серця і ти бажаєш запросити Ісуса в своє життя, або хочеш дізнатися більше про церкву, тисни “Зв’язатися з нами” та заповнюй коротку форму. Наші онлайн консультанти з радістю дадуть відповіді на твої запитання та розкажуть про незмірну любов Бога до тебе.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ