Дитинство вважається найкращим періодом у житті людини, куди постійно хочеться повернутися. З одного боку, ця пора приваблює дорослих і малих безтурботністю, щирістю, мрійливістю, з іншого — першими кроками до становлення особистості. Важливо, щоб саме в період дитинства малеча змогла отримати розвиток у різних сферах життя: фізичній, соціальній, інтелектуальній і духовній. Формування останньої з перерахованих сфер в Церкві «Філадельфія» відбувається за допомогою недільної школи.

Що таке недільна школа?

Місце духовного розвитку дитини на основі вивчення Божого Слова, а також початковий етап зростання Церкви. Сьогодні ці дітлахи — лише учні, а вже завтра — молодь, нове покоління нашої держави. Саме тому недільна школа є найкращим помічником у батьківському вихованні дітей.

Як працює недільна школа?

Структура недільної школи Церкви «Філа­дельфія» складається з молодшої групи під назвою «Живчики» (вік 3–5 років), трьох середніх: «Сонеч­ки» (6–7 років), «Веселка» (8–9 років) і «Дзвіночки» (10–11 років), а також групи підлітків «Чемпіони» (12–13 років). Разом недільна школа налічує близько 140 дітей та понад 20 вчителів разом із помічниками.

Як побудовані заняття недільної школи?

Заняття проводяться відповідно до віку, вра­ховуючи індивідуальні здібності кожної дитини. У молодшій та середній групах переважають ігри та творчі завдання: діти ліплять з пластиліну, малюють фарбами, крейдою, вирішують загадки, ребуси, кросворди, беруть участь у театральних виставах та роблять багато чого цікавого.

Що вивчають у недільній школі?

Перш за все, навчаючись у недільній школі, діти пізнають саме ті християнські цінності, які актуальні в їхньому віці: взаємини з батьками, від­повідальність за свої слова та вчинки, право вибору, цінність дружби. Також учні вчаться молитися, читати та розуміти Боже Слово. Вчителі хочуть, щоб кожна дитина і підліток, пізнавши ці цінності, мали особисті стосунки з Богом і довіряли Йому своє життя.

Позанавчальна робота

Недільна школа — це служіння не одного дня на тиждень, а щоденна праця вчителів та батьків. Окрім недільних уроків, з дітьми проводяться різні позанавчальні заходи: пікніки, екскурсії, поїздки, участь у сценках та театральних виставах, домашня група. Ці заходи організовуються для того, щоб дитина могла розкривати свої таланти, а також вільно почуватися в соціумі. Варто зазначити, що навчання в недільній школі є безкоштовним.

Вчителі недільної школи разом із старшим пастором Церкви “Філадельфія”

Дитинство — це початок життя, дитинство в недільній школі –початок життя на міцному фундаменті християнських моральних цінностей.

Якщо ви бажаєте, щоб Ваша дитина відвідувала недільну школу, зв’яжіться з нами:

Коментарі закриті