Мама-блогер, гінеколог-акушер Карина Грек, яка є християнкою і має в соцмережах більш ніж 230 тисяч підписників, 6 жовтня провела зустріч з фоловерами інстаграм-каналу. Це був благодійний івент, організований спеціально для підтримки Центру матерів з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Івент відвідало близько 100 людей – в бішості молоді мами і 30 діток. У програмі івенту були виступи експертів. 

Під час зустрічі виступала зірка-інстаграму Анастасія Святокум, нутриціолог, тренер, мотиваційний спікер. Вона поділилася, як важливо налаштуватися на оновлення і позитив. «Любити себе, значить не допускати компромісів, щоб їсти все, що хочеться. Навпаки, відмовляючись від усього негативного, ми стаємо кращими», – пояснила топ-блогер. Варто відзначити, що Настя схудла більш ніж на 30 кг, веде різні програми, присвячені здоровому способу життя.

Віталіна Вознюк, мотиваційний спікер та засновниця жіночих клубів «Призначена бути щасливою», розповіла про те, як важливо кожній жінці бути щасливою, зайняти своє місце в житті, сім’ї та суспільстві.

Третім експертом була Алла Рожкова, психолог, засновник навчальної платформи «Преображаріум». Будучи мамою маленької дитини, спікер поділилася з жінками порадами, як підтримувати своє життя в балансі, регулярно проходити обстеження у лікарів, висипатися, якісно проводити час з рідними і близькими, процвітати в кар’єрі. Також всі експерти разом з Кариною Грек відповідали на питання учасниць.

Олена Балабан, директор Центру, подякувала Карині Грек за організацію івенту, а також всіх, хто вніс свою долю: «Зараз Центр в кризовому стані, але ми віримо, що завдяки підтримці небайдужих людей, ми зможемо допомагати молодим матерям та їхнім дітям вижити і встати на ноги». 

Також Олена розповіла про програму «Шукаю подругу». Це можливість для волонтерів приїжджати в Центр, подружитися з молодими мамами і приділяти їм увагу і необхідну допомогу.

На  учасниць в кінці чекало частування і фотосесія, локацію для якої підготували працівники HeyDayDecor.

Варто зазначити, що кожен учасник отримав реєстраційний пакет з сюрпризами від спонсорів заходу. В пакетах були семпли, підгузники 2-х видів, крем і багато приємних дрібниць для догляду за малюком від KIDDISVIT. Від Delta Medical  – календарі чистки зубів, розмальовки, вітаміни, мініатюрні м’які іграшки. Компанія Біогай організувала анімаційну програму для дітей. Також багато призів розігрувалося в лотерею. ААА Груп “BeneBaby” вручив дитячу коляску для Центру.

Всі зібрані кошти на івент передали Центру допомоги матерям з дітьми.

Джерело: Поклик Медіа

Коментарі закриті