Сьогодні настав новий час, і люди, віруючі в Бога, керовані у житті Біблійними цінностями, як ніхто інший повинні розуміти, що вони і саме вони покликані до того, щоб змінити ситуацію в усіх сферах, де це тільки можливо, де б вони не знаходилися до слави нашого Господа Ісуса Христа.
Мається на увазі, що кожному з нас належить показати добрий приклад в слові і ділі, в таких сферах як сім’я, церква, робота, суспільство, політика, економіка, бізнес, освіта, благодійність і т.д.
Якщо ми будемо чекати, що хтось інший прийде і зробить все за нас, те, що саме ми покликані зробити і змінити, поспішаю засмутити вас, такого дива не станеться.
Тому, дорогі друзі, давайте в першу чергу почнемо з усвідомлення свого покликання і відповідальності, почнемо з себе і наших сімей, а вже потім перейдемо до найближчого оточення та суспільства, в якому ми всі разом живемо. Якщо кожен буде прагнути до життя по Біблійним цінностям, при цьому показуватиме добрий приклад в слові і ділі, то вже «завтра» буде набагато радісніше і світліше для всіх з нас, що порадує нашого Господа.
Лідер – це не директор підприємства і той кому дістаються всі нагороди і вінці, регалії та почесті. Навпаки, це людина, яка має бачення і здатна так організувати командну роботу, щоб з найменшими втратами часу і ресурсів і найбільшим коефіцієнтом користі допомогти кожному реалізувати свій потенціал і допомогти оточуючим.
Для того, щоб досягти чогось, нам необхідно щодня докладати зусилля у напрямку до мети, яка була поставлена. Iнакше як ми очікуємо отримати результат, якщо нічого для цього не робимо? Потрібна чітка стратегія і щоденні покрокові дії в досягненні проміжних цілей, з яких і складеться наш кінцевий результат.

 

Автор: Костянтин Воропаєв

Коментарі закриті