Щороку ми святкуємо світле свято Христового Воскресіння. Кожна сім’я заздалегідь готується до Великодня – прибирає та прикрашає свою оселю, готує безліч смачних страв та метушиться в очікуванні гостей.

І так важливо за усім цим не забути про справжній сенс свята, адже сьогодні наша Пасха – Христос. Він віддав Своє життя, щоб суд Божий не впав на нас. Як ми знаємо – Він будучи пасхальним Агнцем, помер за гріхи всіх нас і воскрес на третій день для нашого виправдання.

Іван Хреститель, одного разу побачивши Ісуса Христа, сказав: «…Ось Агнець Божий, який світу гріх забирає.» (Євангеліє від Івана, 1:29). А апостол Павло у своєму Першому посланні до Коринтян, в 5 главі в 7 вірші сказав: «… бо наша Пасха, Христос, у жертву принесений за нас».

Як кров пасхального ягняти в ніч перед виходом з Єгипту рятувала ізраїльтян, так кров Ісуса рятує всіх віруючих Нового Заповіту. Христос – пасхальний Агнець Нового Заповіту, принесений в жертву на свято Пасхи. Своєю кров’ю Ісус віддав за нас Своє життя. Кров Ісуса Христа очищає наше життя від гріха і рятує нас. Через цю жертовну смерть Ісуса, віруючим в Нього, знову відкривається прямий доступ до святині, тобто до Самого Бога. Принісши в жертву власне життя, Ісус домігся примирення між Богом і людьми. Так, ціною крові Ісуса, тобто ціною Його життя, нам даровано все: спокута, очищення, порятунок і причетність до Божої слави.

Великдень – це не наші традиції або просто ще одне свято, Великдень – це Христос і Його порятунок. Кожен, хто приходить до Нього отримує прощення і життя вічне, як дар: «… а дар Божий – вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім» (Послання до Римлян, 6:23). І справжнє значення Пасхи – це порятунок у Христі!

Коментарі закриті