Привіт!
Ну що ж, давай спершу познайомимся. Мене звати Альона, і я є членом церкви “Філадельфія”.

Мабуть не існує такої людини, яка б не чула щось про душеопікунство та наставництво. Я не маю дару писати гарні тексти, тож просто поділюсь своєю історією.

Почалось це в 2018 році, це був “Малинфест” (молодіжний табір), ми стояли за стійкою кафе «Щастя поруч» і в компанії була душеопікунка з нашої церкви, ми сміялись, спілкувалися і раптом, ця дівчинка звертається до мене з питанням, чому я так думаю про себе? І я усвідомила, що вона розуміє щось більше, ніж я сама про себе (тоді я ще не була обізнана, як працює Дух Святий через посвячених на ту справу людей).

Вона запропонувала поспілкуватися, і на наступний день познайомила мене з сестрами з Жіночого служіння. Ми говорили та молились настільки довго, що не вмістили все в одну зустріч, тож перенесли на 2-й день. По закінченню, я вийшла з намету і усвідомила, що так би хотіла, щоб кожна християнка отримала звільнення від брехні, яку нашіптує диявол, і від ран, які він завдає словами та діями через інших людей. У той день я ніби отримала крила, досі згадую неймовірні відчуття звільнення від тягаря.

Тож, я жодної миті не сумнівалась, що хочу знати про це більше, і через певний проміжок часу я вступила навчатися на душеопікуна. І ось – через 2 місяці я вже буду випускницею. Бог дарував мені можливість служити Його донечкам у сфері зцілення їхніх душ.

Дивовижно спостерігати, як Господь доторкається до душі людини. Спостерігати і бути Його провідницею — ось, що захоплює мене.

Якщо говорити про виклики служіння, то скажу, що все залежить винятково від готовності людини відкритися та дозволити Богу показати, що саме заважає повноцінно жити для Його слави.

Чому я говорю, що винятково від людини?

Іноді Бог направляє в ту сферу, де є гріх чи сором, і людина думає, що про неї подумає душеопікун. А душеопікун в цю мить думає: «Господи, дай їй сміливості викинути цю думку, адже ти приготував їй неймовірне зцілення». Бог в Своєму Слові говорить, що з щирими Він вчиняє щиро. На практиці досить часто помічаю таку річ, коли людина готова відкрити перед Господом будь-яку сферу свого життя — відбуваються чудеса (дехто після молитви виходить заміж, у декого змінюється абсолютне уявлення про себе і оточуючих, бо в життя приходить Світло, хтось отримує ті самі крила свободи…).

Я можу багато про це говорити, але зупинюсь на думці, що Ісус прийшов,щоб «…проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених» (Луки 4:18). Ісус бажає дати повноцінне цілісне життя для кожної душі, ворог же налаштований нав’язати нам брехню (про себе, про інших, про Бога) і вкрасти в нас це повноцінне життя.

По закінченню інституту, медики дають клятву Гіппократа. Щось схоже є в душеопікунів, я лише трішки розповім про це:
⁃ конфіденційність (ваш діалог є лиш між вами і Богом)

⁃ розділення гріха від особистості (насправді, більшість гріхів є від неможливості отримати зцілення чи травми, яку нанесли люди, тому жоден наставник не смакує гріхом інших, він відділяє гріх від людини і не проектує його на особистість)

⁃ готовність в момент потреби чи сповідання гріха самому звертатися до душеопікуна, адже посудина має бути чистою та зціленною, щоб могла служити іншим в тому!

Тож якщо ти потребуєш зцілення своїй душі, або маєш питання, найперше звернись до Ісуса і дозволь Йому почати цей процес. Він може послати в твоє життя людину, через яку Він дасть відповідь. «І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!» (Івана 8:32). Це жива і діюча обітниця від Нього, Він може брехню витіснити Своєю Істиною, лиш дозволь Йому це зробити.

Автор: Альона Кислицька

Коментарі закриті