… можете подумати ви, але така думка, виявиться хибною. Чому? Якщо ви сімейні люди – відповідь на це запитання ви уже знаєте, якщо самотні – намагатимемось вас переконати.

В наш час на безкрайніх просторах Інтернету можна знайти тони кілобайт інформації, яка стосується створення сім’ї, шлюбу, що і як в ньому робити. Характерно, що на одних і тих же порталах можна знайти інформацію, яка заохочує людей присвятити своє життя одне одному, так і ті статті, які відверто глузують та насміхаються з інституту шлюбу. Але що нам до інтернету, у нас мова піде про реальне життя, дане тобі Господом.

Якщо ви лише мрієте про шлюб, не проґавте можливості прочитати цей пост. Якщо ви хочете і плануєте створити сім’ю в найближчому майбутньому – не проґавте можливості прочитати наш пост. І навіть якщо ви вже є одруженим не один рік … так, так, ви вгадали. Вам також необхідно прочитати наш пост до самого кінця. Ну що, поїхали?

Всі ми живемо в той час, коли здається, що досягнення щастя і самореалізація є головними цілями в житті. Коли люди стикаються з проблемами в сімейному житті, то найперше запитання, яке виникає у них: «Що ж зробить мене найщасливішою людиною?» Якщо ваша робота не приносить задоволення, то ви її кидаєте. А якщо шлюб не робить вас щасливими, то тоді у вас з’являється бажання розлучитися.

Але в такому мисленні існує пастка, яку більшість з нас не бачить. Ми концентруємося на бажанні бути щасливими набагато більше, ніж на Божому плані для нас. Він створив нас для служіння Йому і іншим. Коли ми керуємося бажанням щастя і самореалізації, ми приносимо в своє життя і відносини руйнівну поведінку і наслідки. І найкраще це видно на прикладі шлюбу.

Бог бажає, щоб через сімейні відносини ви з вашоюобранницею стали більш схожими на Нього. Бог бажає, щоб ваш шлюб зробив вас не просто щасливими, але більш того, не побоїмося цього слова, святими.

Коли ми вчимося приймати Божий план для шлюбу – в нашому житті відбуваються дивні речі. Ми стаємо щасливішими і більш святими одночасно. У той час коли ми наближаємося до люблячого Господа і наших дружин (чоловіків) з тієї ж благодаттю, з якою Він полюбив нас, ми відчуваємо більш глибоку радість, яка повністю окриляє нас, аніж це робить поверхневе, тимчасове щастя. Бог створив нас, щоб ми прожили життя, наповнене жертовною любов’ю і служінням іншим. Господь працює щодня в наших сім’ях, щоб допомогти нам стати тими людьми, якими Він хоче нас бачити.

Здоровий шлюб вимагає, щоб кожен день ми вмирали для свого егоїзму. Це робить шлюб складним і цікавим водночас, саме тут ми вчимося любити і жертвувати.

Христос віддав за нас Своє життя, тим самим Він показав ту любов, яку ми повинні мати відносно подружжя (див. Еф 5:25). Тому як самопожертва не є частиною нашої людської природи, такий вид любові може прийти тільки від Христа. Ми не можемо зобразити таку любов. Ми не можемо зробити так, щоб вона раптово з’явилася у нас. Вона з’являється лише внаслідок тієї роботи, яку робить в нас Христос.

Ну що, знайшли відповідь на наш провокаційний заголовок? Якщо ні – тримайте підказку: сім’я потрібна тобі, юначе, тобі, дівчино, і, не дивуйтесь, вона потрібна Господу. Але не забудьте самі і передайте іншим – саме чоловік і жінка мають право брати шлюб.

Тим не менш, не забуваймо головну діючу особу будь-якого християнського шлюбу – Ісуса Христа, адже сам Він має займати ключове місце у вашій сім’ї. Ні, не чоловік, не дружина, і навіть не теща, а наш Спаситель. Коли пріоритетибудутьвибудуванісаме таким чином, то, як записано в одній мудрій книжці (ви її знаєте), ваш дім (у цьому випадку шлюб) буде збудований на міцному камені, а не на піску.

Коментарі закриті