27 березеня (п’ятниця) о 19:00, всіх запрошуємо на святкову зустріч для одружених. Зустріч відбудеться у головному залі церкви “Філадельфія” за адресою: м.Київ, вул. Голосіївська, 57. В програмі вечеря, романтична атмосфера, веселощі та розваги, а також роздуми та мудрі поради на тему подружнього життя. Реєстрація платна. 

Восени 2013 року в нашій церкві з’явилася прекрасна ідея створити служіння, накшталт відкритого клубу для одружених та тих, хто готується до вступу у шлюб. Кілька активних сімей з церкви створили комітет, який поставив собі за мету на регулярній основі організовувати такі-собі вечори, на які могли б приходити усі: від молодят, до ветеранів подружнього життя та відпочивати в компанії своєї другої половинки, а разом з тим ще й де чого навчитися від успішних практиків сімейного життя.

Результатом їх кропіткої праці одна за одною ставали урочисті сімейні вечори (яких, до речі, на сьогоднішній момент пройшло вже цілих 5), на яких святкові частування, романтична атмосфера та невтримні веселощі дуже органічно перепліталися з мудрим настановленням запрошених експертів та роздумами над тим, що саме вкладає Господь у поняття “сімейні стосунки” на сторінках Біблії.

За один короткий рік сімейні вечори відвідали такі визнані спікери, як начальствуючий єпископ Союзу ЦХВЄ України Михайло Степанович Паночко, провідний український фахівець із питань сім’ї та сімейних стосунків, доктор філософських наук, співавтор законопроектів у галузі державної сімейної політики, засновник фонду «Сім’я», автор і організатор курсу підготовки до подружнього життя Адріан Буковинський, эпископ по м. Києву від Союзу ЦХВЄУ, старший пастор церкви “Філадельфія” Анатолій Миколайович Козачок. Це не повний, але погодьтеся, досить солідний список фахівців говорить про досить високий рівень організації та цінність цих вечорів.

Більшість сімейних членів церкви завжди відвідують і з нетерпінням чекають кожної такої зустрічі. Тому, якщо ви ще не склали планів на п’ятницю, 27 березня – всіх радо запрошуємо і обіцяємо – ви не пожалкуєте. А якщо склали – відмініть (жарт) 🙂

Для участі у сімейному вечорі необхідна попередня реєстрація та грошовий внесок у розмірі
70 грн. з сім’ї (на выдшкодування витрат на частування та інші організаційні моменти).

Зареєструватися можна у найближчу неділю, звернувшись до сестер:  Ольги Россадіної, Альони Осташевської, Світлани Хочай або Марини Гончар.

Усі фотографії можна заватажити архівом: Simeinyi_vechir_19.12.2014.zip

_MG_3002 — копия _MG_3019 _MG_3020 _MG_3058 _MG_3078 _MG_3126 _MG_3129 _MG_3135 _MG_3155_MG_3002 — копия_MG_3019_MG_3020_MG_3058_MG_3078_MG_3126_MG_3129_MG_3135_MG_3155

Коментарі закриті