Церкву Філадельфія відвідав генеральний секретар зовнішньої п’ятидесятницької місії Норвегії, брат у Христі Берн Берно. Дякуємо за підтримку і чудову проповідь! Короткі тези проповіді наведені нижче.

“На мою думку, найважча криза для України ще попереду… Але Бог через пророка каже:

17 Я гнівався був за гріх користолюбства його, та й уразив його, заховав Я обличчя Своє й лютував, та пішов він, відступний, дорогою серця свого.

18 Я бачив дороги його, і вздоровлю його, і його поведу й дам потіху для нього й для тих, що сумують із ним.

19 Створю Я плід уст: Спокій, спокій далекому та близькому! говорить Господь, і вздоровлю його.

Книга пророка Ісаї, 57 розділ

Знаєте, не тільки одна людина може робити гріх, але й цілий народ може грішити перед Богом. Ізраїль раз за разом відвертався від Бога, але Бог раз за разом приходив, брав народ “за руку” і зцілював його. Зцілював від нарікань, від непослуху, ба навіть від ідолопоклонства. Це навіть стало певним трендом Старого Заповіту.

Та щоразу Бог говорить: «Якщо ти навернешся, Я зцілю цю землю». Ця обіцянка має силу і для нас сьогодні. З відвагою я заявляю, що Бог хоче зцілити українську націю. І в Своїй силі, і в Своїй благодаті Господь хоче увійти в це суспільство. Можливо Він не хоче відновити золотий вік на території України, принести процвітання та економічний злет, але Він точно хоче встановити Свій вік, Божий вік!

Гріх руйнує сім’ї, а разом з ним – націю. Але в плані Божому зцілити та підняти з руїн зруйноване гріхом суспільство. В книзі Ісаї багато говориться про зцілення. В ній сказано, що Господь хоче відновити зламані серця та взаємовідносини. Це є великим бажання Божого серця.

Я бачу, що, зараз, в цей непростий час, в Україні, все ж відбувається щось хороше: церкви зростають, люди єднаються. Але в той самий час на Сході України зростає величезна рана. Люди втрачають здоров’я, багато хто життя, своїх рідних, дітей та батьків.

Я думаю, що у Бога є канали, для вирішення цих проблем. Церква може стати цим каналом. Можливо у неї немає фінансових ресурсів на глобальні програми, спеціальних здібностей чи влади це зробити, але вона може стати каналом, через який Бог виллє Своє чудо, і я молюсь про те, щоб, коли це станеться, ніхто не мав бодай крихти сумніву, що це зробив Він.

Коли впала залізна завіса, багато хто подумав, що їй зруйнував Горбачов, але насправді це зробив Бог у відповідь на багаторічні молитви церкви.

Це і є відповідальність церкви: кликати до Бога, щоб Він прийшов зі своїм зцілення у нашу землю!

Я молюсь про майбутнє для цієї нації. Про тисячі місіонерів, котрі наповнять світ з України. І я молюсь, щоб цей союз (ХВЄУ, ред.) і ця церква стала вірним інструментом в Твоїх руках, щоб молитись перед Тобою та виконати Твої чудеса для України.

Амінь!”

Берн Берно,  ц. Філадельфія,
м. Київ, 20.09.2015
Редактор: Тарас Домбровський
Переклад: Ганна Жулай

B99F3161-FE93-48CE-AA0C-B851ED7BCA46

Коментарі закриті