Із повномасштабного вторгнення ворогів на нашу землю пройшов рік.
Рік скорбот, випробувань, втрат, болю та сліз. Але і рік сміливості, тепла, захисту, надії та любові. Ми падали, але підіймалися. Ми втрачали цінне, але не переставали сподіватись. Господь був з нами! Цей час навчив нас ще більше любити та підтримувати одне одного. Цей час осяяв нам дорогу до Небесного Батька.
Ми знаємо, що не самотні. Бог кожному з нас говорить:
Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю. (Iсаї 41:10)
Сьогодні ми можемо розправити крила віри, прийти до всемогутнього Бога з щирими серцями і дбати про перемогу там, де ми є
Все буде Україна!
Тримаймося✊