Служіння неодруженим «Щастя поруч» бере свій початок з 2013 року, відповідно у наступному році відзначатиме 3 роки з моменту свого заснування. Із самого початку лідером служіння є Юрій Кавун, проте у нього є команда однодумців, які йому допомагають.

Метою служіння є насамперед навчити молодих людей правильним стосункам, таким, як їх задумав Господь. Крім того Юрій з помічниками намагаються через своє служіння впливати на сучасну молодь, вкладаючи їм знання не лише про взаємовідносини із однолітками, а й про правильні стосунки з Богом. На відміну від світу, саме такий підхід сприяє можливості знайти свою другу половинку, даровану Господом.

Також, це служіння актуальне для тих, хто бажає створити сім’ю і хоче знайомитися в християнській атмосфері. Це, мабуть, найвеселіше служіння, адже тут зібрані молоді і енергійні брати та сестри. Тож якщо ви ще не знайшли свою половинку, незволікайте і приєднуйтесь — щастя зовсім поруч!

На сьогодні служіння охоплює  більше 200 людей, але, за словами Юрія,це лише початок. «Ми розвиваємо цілу мережу таких клубів між різними церквами. Переважний вік учасників від 18 до 35 років, але ми раді всім, хто бажає бути з нами», — переконує лідер служіння.

«Щастя поруч» проводиться приблизно один раз на місяць як у приміщенні церков, так і у кав’ярнях, і навіть на природі (звісно, коли це дозволяє погода). А щоб усі були в курсі, організатори прийняли рішення повідомляти усіх учасників про місце збору за допомогою смс-розсилки.

Лідер: диякон Юрій Кавун
Контакти лідера: youriykavun@gmail.comКоментарі закриті