Перейти до

 

Молодіжний рух «Щастя поруч» бере свій початок з 2013 року, відповідно — у наступному році відзначатиме 10 років з моменту свого заснування.

Засновником і керівником цього руху є Юрій Кавун, котрий разом з командою однодумців успішно працюють над цією справою.

Метою служіння є навчити молодих людей правильним стосункам, таким, як їх задумав Господь. Крім того, дружня команда через своє служіння впливає на сучасну молодь, вкладаючи їм знання не лише про взаємовідносини, а й про правильні стосунки з Богом. На відміну від світу, саме такий підхід сприяє можливості знайти свою другу половинку, даровану Господом.

Також, це служіння актуальне для тих, хто бажає створити сім’ю і хоче знайомитися в християнській атмосфері. Це, мабуть, найбільш позитивне служіння, адже тут зібрані молоді і енергійні брати та сестри.

Тож, якщо ви ще не знайшли своє кохання, не зволікайте і приєднуйтесь — щастя зовсім поруч!

На сьогодні служіння охоплює  більше 200 людей, але, за словами Юрія, це лише початок. «Ми розвиваємо цілу мережу таких клубів між різними церквами. Переважний вік учасників від 18 до 35 років, але ми раді всім, хто бажає бути з нами», — переконує лідер служіння.

«Щастя поруч» проводиться приблизно один раз на місяць як у приміщенні церков, так і у кав’ярнях, і навіть на природі (звісно, коли це дозволяє погода). А щоб усі були в курсі, організатори прийняли рішення повідомляти усіх учасників про місце збору за допомогою смс-розсилки.

Лідер: пастор Юрій Кавун
Контакти лідера: youriykavun@gmail.comКоментарі закриті