Криваві події на Сході призвели до того, що мільйони людей змушені були залишити свої домівки в пошуках порятунку та переселитися до інших областей України. Зокрема значна частина ВПО (внутрішньо переміщених осіб) у пошуках кращої долі обрали Київ — місто, в якому вони не мали буквально нічого: ні житла, ні роботи, ні друзів, а також навіть елементарного — їжі та одягу. Така нужда, звісно, викликала небайдужість та привела до виникнення служіння переселенцям.

На базі «Філадельфії» було відкрито пункт допомоги ВПО, через який Церква намагалась забезпечити людей всім необхідним: вирішувала проблеми з проживанням, роздавала одяг та продуктові набори, за потреби допомагала в пошуках роботи. Згодом стало зрозуміло, що матеріальні блага — це аж ніяк не все, чого потребують люди, в життя яких прийшла війна.

Саме тому почали проводитися зустрічі з переселенцями, на яких вони могли поспілкуватись між собою, а також поділитися тим, що їм довелося пережити та висловити свої потреби. У Церкві у свою чергу розповіли людям про Бога, про те, що, якою б скрутною не була ситуація, на Нього завжди можна покластися — і Він допоможе.

Валерій Вернер, лідер цього служіння та Олена Казьмірчук, яка є координатором-волонтером, розповідають про численні чудеса, які робив Бог, коли до Нього звертались люди: зцілювались від хвороб, знаходили роботу та вирішували складні життєві питання.

Все починалось з декількох сотень переселенців, але за всі роки війни допомогу отримали близько 10 тисяч людей. На сьогоднішній день більшість державних пунктів є ліквідованими, але пункт допомоги ВПО на базі Церкви «Філадельфія» функціонує і досі.

 

Якщо вам болить душа і серце за Україну, за долю цих людей, а також ви готові розділити їхній розпач та страждання, ви можете приєднатись до нашої команди. Для цього ви можете переговорити з Валерієм Вернером та дізнатись у нього всю необхідну інформацію.

Коментарі закриті