У зв’язку з тим, що «Філадельфія» росте кількісно (слава Богу за це), у нас з’являється все більше нових братів і сестер у Господі. Крім молоді, це також і люди поважного віку, які потребують нашої уваги, турботи та піклування. Саме через це у нас виникла ідея започаткувати служіння для таких людей, адже, як сказано у Слові Божому, ми маємо робити добро усім, а найперше – своїм по вірі.

Звісно, можна відповісти – що у цих людей є родичі, які зобов’язані їм допомагати, але ж ми не знаємо життєву ситуацію кожної окремо взятої людини…Зате ми точно впевнені, що проявлений інтерес, наша увага та турбота до них – безцінні!

Не варто думати, що для цього служіння потрібні мегазнання: насправді, все, що потрібно – це відкрите і добре серце, яке може послужити своєму ближньому.

Окрім того, є величезна потреба у людях, які можуть послужити своїм автотранспортом, адже часто, через неможливість пересування, наші брати і сестри пропускають зібрання. Усі, хто може допомогти, величезне прохання – відгукнутись!

Координатор служіння – В’ячеслав Бевз

 

Телефон довіри – (063) 164 78 25

Коментарі закриті