Вже більше трьох років на сході нашої країни триває справжня війна, яка за збігом певних обставин називається антитерористичною операцією. За цей час не одна тисяча людей віддали своє життя за Україну, більше десятка тисяч отримали поранення, залишились інвалідами, чи покинули свої помешкання, ставши вимушеними переселенцями.

Церква «Філадельфія» з серпня 2014 року займається служінням бійцям, які отримали поранення, захищаючи кордони нашої Батьківщини. Поранені військові із зони АТО, які були направлені на лікуванні до центрального військового клінічного госпіталю м. Києва, не залишились на самоті зі своїми фізичними болями і душевними переживаннями. Адже у них є Господь, про Якого, звіщаючи Добру Звістку, щосуботи розповідають пораненим  служителі нашої церкви, кількість яких вже сягає понад 30 чоловік.

Спеціальної точної статистики ми не ведемо. Але з певністю можемо зазначити, що за цей час наші брати і сестри відвідали близько  9 тисяч наших військових, з яких майже 2 тисячі покаялись та прийняли Ісуса Христа як особистого Спасителя.

Крім того, було роздано біля 8 тисяч Євангелій (не лише бійцям АТО, а також відвідувачам та медперсоналу цього закладу). Також завдяки пожертвуванням було придбано 9 тисяч вітамінних фруктових наборів для наших захисників (адже за доброю українською традицією, – ніхто не ходить у гості з порожніми руками).

Якщо у вас болить душа за долю України, за долю хлопців, які постраждали, захищаючи наш з вами мирний сон, ми з радістю приймемо вас до нашої команди служителів.

Щосуботи група волонтерів-християн закуповує фрукти і солодощі, формуючи невеликі набори, і відвідує в цей день майже 120 військових із зони АТО, які знаходяться на лікуванні, відновленні і реабілітації у 40 відділеннях центрального військового клінічного госпіталю міста Києва.

Громадою церкви було також вирішено готувати близько 40 домашніх калорійних гарячих обідів та роздавати їх  пораненим, яких за поставленим діагнозом очікує довге лікування і реабілітація.

Знайомлячись, спілкуючись, вникаючи в особистісні проблеми, брати і сестри не перестають  свідчити і молитись за їх потреби. Озброєні Словом Божим, палкою молитвою і вірою, яка чинить з любов’ю, наші служителі виводять із депресії, самотності, допомагають адаптуватися і соціалізуватися пораненим не тільки у фізичному, але і у психологічному, душевному та духовному аспектах. Свідкують про досконалу Божу Любов, яка наповнює тих, хто кличе до Христа, новим мисленням і вірою.

Для підтримки служіння для закупівлі продуктів, фруктів і солодощів необхідно щосуботи 4000 грн. За рік ця сума становитиме 208 000,00 (двісті вісім тисяч) гривень.

 

Якщо вам болить душа за долю України, за долю хлопців, які постраждали, захищаючи наш з вами мирний сон, ми з радістю приймемо вас до нашої команди служителів. Для цього потрібно підійти до Володимира Рудницького, або у суботу на 14:00 прийти до центрального входу у госпіталь, де ви відразу розпізнаєте наших служителів.

Коментарі закриті