Служіння «Родина Милосердя»

(Духовна та психологічна допомога людям з особливостями розвитку та розладами психіки та їхнім сім’ям)

 

Це служіння з’явилось як відповідь на бажання допомогти людям, які опинились під тиском життєвих обставин внаслідок фізичної та психологічної атаки диявола. Мета служителів – привести їх до Христа, Який наповнить їх Святим Духом та захистить від життєвої депресії.

За допомогою Слова Божого наші брати і сестри пояснюють таким людям, що вони є цінними для Бога, підтримують їх у моменти кризи та допомагають адаптуватись до життя. У цьому служінні задіяні люди з різних церков.

Завдяки цьому служінню, люди з особливостями розвитку можуть щорічно брати участь у фестивалях творчості дітей та молоді з інвалідністю. Окрім того, ведеться постійна робота по інтеграції таких людей в соціум, проводяться різноманітні адаптаційні заходи. Працює ком’юніті-центр – клуб спілкування молоді, що пройшла лікування в психіатричній лікарні. Під час зустрічей створюється атмосфера любові і поваги один до одного, надається психологічна підтримка.

Якщо ви зацікавились можливістю послужити таким людям, ви можете звернутися до лідера цього служіння Олександра Козловського, який надасть вам вичерпну інформацію.

 

Коментарі закриті