Не секрет, що кожен з нас наділений унікаль­ними здібностями, які хочеться розвивати людям різного віку, особливо молоді. На жаль, їх можна легко втратити, якщо направити в неправильне русло або не мати можливості про­являти. Саме з метою реалізації природних талантів підростаючого покоління в Церкві «Філадельфія» з’явилося молодіжне та підліткове служіння. Воно є хорошим підґрунтям для спроб у розкритті потен­ціалу молоді — покоління талановитих, енергійних, запальних та яскравих людей, які розвиваються, пробують щось нове, досягають успіхів і будують майбутнє. Справа Церкви — допомогти їм розпо­чати своє активне життя в чесноті та вірі.

Молодіжне служіння спрямоване на створення спільних інтересів. Тут фор­муються музичні гурти, медіа-команди, організовуються тематичні зустрічі. Мо­лодь розвиває в собі навички фотографів, дизайнерів, програмістів, музикантів, організаторів. Підлітки й студенти ак­тивно беруть участь в інших церковних служіннях: працюють з дітьми, піклу­ються про людей літнього віку, їздять до прифронтових зон на Сході України як волонтери. У літній період організовують християнські табори, сповнені радості активного відпочинку.

Андрій Шашлов — лідер молодіжного служіння — та його команда #PhiladYouth мають на меті створити з нього не просто місце для проведення часу, а цілий рух. Тому молодь, окрім перебування в Церкві, бере активну участь у соціальних проек­тах, різноманітних акціях і святах, які до­помагають вплинути на суспільство через поширення Божого Слова. Християнська молодь має на меті не досягнення висо­кого статусу, а любов до Бога та людей.

PhiladYouth — цілеспрямований молодіжний рух ц.Філадельфія. Але це не просто чергова назва, не просто логотип чи певний набір букв. PhiladYouth — це сім’я: гостинні люди, чуйні лідери та відкриті серця.

Наш рух — це перш за все прийняття. Тут ніхто не одягає маски, ніхто не прикидається. Ми хочемо бути самі собою і віримо,що Бог допоможе нам стати кращими.

Ми завжди готові прийняти тебе в нашу велику родину, розділити гарячий чай та смачну їжу. Тобі потрібно самому це побачити і зробити власний вибір- чи стати частиною такої сім’ї.

Долучайтесь до нас online:
Instagram
Telegram
YouTube
Та чекаємо на тебе offline:
Вул. Голосіївська, 57
Щосуботи о 17:00

Якщо у тебе є питання – напиши мені (TelegramFacebookInstagram).

Коментарі закриті