Благовісництво невіруючим через всесвітню мережу

Інтернет-місіонерство розпочалось в 2013 році, а саме служіння бере свій початок від Міжнародної благодійної організації «Християнське бачення» та її онлайн проекту yesHEis http://www.yesheis.com/ru/?utm_source=philad_org&utm_medium=referal&utm_content=sluzhenie_inet_missionerstva. За цей час до нього приєдналось вже більше 30 братів і сестер лише з «Філадельфії», а загалом розповідають людям про Божу Любов біля 200 інтернет-місіонерів по всій Україні. Відтоді перед Господом покаялись вже сотні людей, переважна більшість з яких  направлені до своїх помісних церков.

Варто зазначити, що служіння не має кордонів, не обмежується лише теренами України, а  давно вийшло за її межі – про Божу Любов мають змогу чути мешканці країн колишнього СНД. Служителі не лише розповідають про Господа, а й стикаються з людським болем та переживаннями, при цьому допомагаючи та всіляко підтримуючи невіруючих чоловіків та жінок.

Лідер служіння Юрій Кавун впевнений, що таке місіонерство покликане акумулювати сили церкви для спасіння людських душ через інтернет.

Характерною рисою благовістництва за допомогою глобальної мережі є те, що воно не має прив’язки до місця – головне, це бажання служити Богу, рятувати для Нього душі, які гинуть та мати доступ до інтернету.

Лідер: диякон Юрій Кавун
Контакти лідера: yuriykavun@cvglobal.co

Коментарі закриті