2 Тимофія 2:8-14.

  1. Якого Ісуса ти знаєш?

Павло збуджував у Тимофія правильне мислення, правильне сприйняття Ісуса Христа. Віра в Ісуса як в Господа, Спасителя, як Того, Хто воскрес формує правильну основу нашого християнського життя. Для євреїв слова: «Пам’ятай про Ісуса Христа з насіння Давидового…» означало, що пам’ятай про Месію, що Він – Бог. Важливо для кожного з нас зрозуміти: хто для нас є Христос. Для Юди Іскаріота Ісус був джерелом фінансів. Він не побачив Ісуса як Господа. Важливо чесно оцінювати свої мотиви слідування за Христом: чого ми чекаємо від Христа?

Пізнання про Бога ми маємо черпати з Євангелії, щоб не Бути зведеними.

Чому Біблію потрібно читати протягом всього життя? Чому не достатньо прочитати її один-два рази? (Нам постійно необхідно нагадувати істини слова Божого.)

Прочитайте цей вірш з Біблії: 1Кор. 15:19. На що звертав увагу коринтян Павло? (Якщо ми шукаємо лише земного, напевне ми не пізнали Христа і Його істини.)

Чому людина може залишити Бога? (Щось для неї стає важливішим від Христа.)

Задайте кожен собі питання: хто для мене Ісус Христос? За кого я Його вважаю?

 

  1. Чи готовий ти страждати за свого Ісуса?

Павло терпів муки за Євангелію. Він знав Бога настільки, що готовий був терпіти муки за Нього. Пізнання Бога давало Павлу таку насолоду і повноту, яка перекривала муки, що він терпів.

Фил. 3:7-11. Коли Павло пізнав Христа, всі світські статуси і положення втратили для нього значення. Пізнання Бога для нього було надзвичайною цінністю. Він готовий був страждати заради пізнання Бога і сили воскресіння. Павло мав велику посвяту Богу. Павло заради Бога, готовий був жертвувати своїм життям заради досягнення Божих цінностей – спасіння душ людських.

Чому Павло готовий був жертвувати своїм життям заради Ісуса?

Що означає цей вираз з Біблії: «Що бо високе в людей, те перед Богом гидота.» (Лук.16:15)?

Як ви сприймаєте перспективу труднощів у житті через вашу віру в Христа?

 

  1. Велика нагорода за страждання з Ісусом.

Павло вчить, що у Бога є нагорода за наше служіння і жертовність для Бога. Це набагато більше, ніж ми можемо очікувати. Любов Божа настільки велика і потужна, що коли ми невірні, Він залишається вірним.

Яка нагорода очікує віруючих людей?

Як це може втішати чи давати сили? Поділіться своїм досвідом.

 

Висновки: Ми маємо мати вірне розуміння того, хто є для мене Ісус Христос. Якщо Він для мене – Господь, Спаситель, Всемогутній, Любов, Хто віддав Своє життя за мене і воскрес – ми матимемо міцну основу нашого життя і зможемо виконати волю Божу, подолавши всі перешкоди, та досягнути вічного життя.

Коментарі закриті