Як часто ви читаєте Біблію?

Дивне питання, але чи знали ви, що для того, щоб прочитати Старий Заповіт, необхідно не менше 38 годин, щоб Новий Заповіт – 11 годин. А всю Біблію мінімум за 44 години, за умови, що людина не буде втомлюватися.

Часто лунають твердження, що християнство патріархальна релігія, але статистика свідчить інше: жінки на 20% більше читають Біблію, ніж чоловіки.

Чоловіки, брати – візьміть себе в руки!

Мало хто знає, але саме Книга Святого письма вплинула на розвиток технічного і наукового прогресів. Друкарські верстати були винайдені й удосконалені в першу чергу заради видання Біблії! І зараз, щодоби, у світі з-під друкарського верстата виходять понад 32 500 нових Книг. Станом на 2013 рік у світі видано вже понад 6 000 000 Біблій або окремих біблійних книг, що в 6 разів перевищує за кількістю копій наступне за популярністю видання. Загальна кількість її примірників, проданих з 1851 року, перевершує 5 мільярдів книг. За останні 3 тисячі років було продано близько 5 трильйонів примірників. Приблизно 100 мільйонів копій продається щорічно, завдяки цьому Біблія продовжує бути лідером у списку світових бестселерів серед нехудожньої літератури!

В сучасному світі цінується нерухомість, хороші машини чи прикраси, але були часи, коли вартість рукописного примірника Біблії дорівнював вартості цілого замку (XIV століття), а в XVI – як упряжка породистих коней (автомобіля класу люкс в нашому розумінні). Але навіть зараз, коли Біблію можна отримати безкоштовно для мільйонів або навіть мільярдів людей, ця книга безцінна, а цінності, що проголошені в ній дорожчі за життя.

Можливо, комусь з вас у дитинстві розказували історію про вавилонську вежу, будування якої завершилось тим, що Бог створив різні мови… Так от, навіть не знання грецької чи давньоєврейської мов не стане для вас перешкодою в читанні цієї Святої Книги, бо вона перекладена на 422 сучасні мови і понад 2000 діалектів. Навіть люди із вадами зору можуть читати Святу Книгу шрифтом Брайля на 84 мовах, а для неписьменних і зайнятих людей випускаються аудіоверсії Біблії.

Цікаво також відмітити, що ніде в Біблії ви не знайдете опису зовнішності Ісуса. Але можна знайти безліч чудес, які Він робив для багатьох людей і ще й досі дивує нас ними.

А на останок розкажемо сумний факт для любителів котиків. У всій Біблії згадано 125 тварин: віслюків, левів, кіз, волів, жирафів та ін. Наприклад: про собаку згадують аж 42 рази, однак жодної згадки про кішок.

Проте не зважаючи на те, кого ви більше любите, котів чи собак, якою мовою переважно говорите, ми запрошуємо всіх охочих 13 жовтня на 9:00 та на 11:00 в Церкву «Філадельфія» на особливе зібрання, саме на честь цієї величної Книги.

Також цікавим бонусом для вас буде виставка старих Біблій, а також сімейних Біблій наших друзів, з якими пов’язані живі історії спасіння людей.

Як нас знайти?

Ми знаходимися у 3 хв. від станції метро “Голосіївська”

 

 

Коментарі закриті