Спілкування – це розкіш сьогодення. А якщо воно ще й приправлене Словом Божим, то час, проведений разом, сприяє великому духовному збагаченню.

“Життя серед хвиль”, – саме під таким гаслом минулої суботи в церкві “Філадельфія” відбулась сестринська зустріч, на якій були присутні близько 120 сестер різного віку, кожна з яких відклала свої звичні справи та турботи, щоби в єдності прославити нашого Господа, разом молитися, співати та ділитися своїми думками.

Під час зустрічі присутні мали змогу поміркувати, як проходити випробування, які не скоро закінчаться, де брати сили та як позиціонувати себе серед людей, коли все ж приходять складні обставини. А також ділилися порадами, як не падати духом, залишатися на позитиві і при цьому намагатися зростати духовно.

Головним спікером зустрічі була Вікторія Андросова, наставник у сфері педагогіки, психології та комунікації з 20 річним досвідом, яка поділилася свідоцтвом свого життя. Вона дала декілька практичних порад щодо того, як проходити самостійно випробування та як церква повинна себе поводити щодо таких людей.

Наталія Вольвачева послужила всім присутнім прекрасним співом. А цікавинкою програми стало ток-шоу, під час якого сестри Наталя Андріївна Рось, Світлана Туровська, Ольга Козачок і Вікторія Андросова поділилися своїми рецептами як “триматися на плаву” в складний час та як проходити бурі в житті.

Також одним з приємних моментів зустрічі були майстер-класи від сестер Ольги Росадіної та Аліни Степанюк, на яких всі мали змогу вчитися, як з підручних матеріалів прикрасити стіл на різдвяні свята.

В кінці Ольга Козачок помолилася, щоб, проходячи через труднощі, віра кожної з присутніх була як великий човен, який не тоне серед життєвих негараздів.

Натхнені духовною спільністю, сестри розійшлись з відчуттям радості та впевненості. А на їхніх обличчях відображалось бажання застосовувати почуті поради у подальшому житті.

Всі фото можна переглянути тут.

#philadorg #церква #philadподія

Коментарі закриті