Цього разу щотижневе молитовне зібрання було незвичайним, адже ми могли стати свідками насправді унікальної події. В перший день останнього місяця зими у «Філадельфії» було проведено міжконфесійну молитву за мир і єдність християн, учасниками якої стали представники різних конфесій, а саме: пастор та священнослужитель Лютеранської церкви – Ігор Шемігон та їхній прибалтійський представник Павел Левушкан, від Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри був присутній Дмитро Булах, також завітали Голова Об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів м. Києва та Київської області – Михайло Андрашко та старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України – Михайло Паночко, представник Німецької Лютеранської Церкви – пастор Андрій, а також Святослав Шевчук, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Отець і Глава Української Греко-католицької Церкви. Також на молитву було запрошено представників Українського Біблійного Товариства.

Молитовне зібрання почалося спільною молитвою, до якої закликав пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок. Після декількох пісень прославлення кожен з присутніх священнослужителів виголошував промову про єдність серед усіх віруючих, неважливо до якої конфесії вони себе відносять. Усі проповідники наголошували на згуртованості християн та нагадували, що: «…ближні насамперед ті, хто називається іменем Христа».

Святослав Шевчук говорив основну проповідь, у якій закликав до пізнання Духа Святого та стверджував, що головним і єдиним реформатором є саме Святий Дух. Між проповідями ми мали нагоду слухати чудовий спів Анастасії Яценко та разом з групою прославлення величати Бога.

Завершальне слово сказав Михайло Паночко, після чого повів нас у молитві, в якій ми просили благословення і миру на нашій Батьківщині та дякували Богу за цю чудову можливість – мати спілкування з нашими братами з інших церков. Вважаємо, що подібні молитовні заходи, мають відбуватись частіше, адже, Ісус не ділив нас на протестантів, католиків чи православних, не казав, щоб ми служили Йому окремо одне від одного. Навпаки, у Гефсиманії, молившись до Отця, Він просив, щоб усі наступні покоління людей, які слідуватимуть за Ним, були єдині. Тож, любі брати і сестри, намагаймося виконувати це доручення Христа!

Коментарі закриті