Минулої неділі в нашій церкві був незвичайний гість. Мусимо відразу виправитись, у нас часто бувають незвичайні гості, але, погодьтесь, дорогі брати і сестри, що не щотижня в приміщенні церкви та ще й у всіх на очах займаються гончарством.

Наш брат у Господі Нолан Еміль Віндгольтс є професійним гончарем та завдяки своєму таланту, подарованому йому Творцем, займається місіонерством та проповідує Євангелію по всьому світу. Цілком резонно, що ви можете запитати (в першу чергу ті, хто пропустив недільне зібрання 🙂 – а як за допомогою шматка глини та гончарного кола можна розповісти людині про Бога? Насправді – все дуже просто. Всі ми разом та кожен з нас окремо знаходились, немов та глина, у глибокій життєвій ямі зі своїми турботами, бідами та переживаннями. Але нас було вийнято звідти Божою Рукою (звісно, ЛИШЕ за нашої згоди) та покладено на гончарний камінь (який символізує Ісуса Христа, адже у Писанні неодноразово Месія порівнюється з камнем). Після цього вже починається безпосередня робота Отця над нашим серцем: спочатку ми піднімаємось угору до Бога, а потім розширюємось, щоб Дух Божий зміг увійти до нас та взятись за роботу, згодом з нього прибирається все зайве (зайва глина) і ми набуваємо форми, схожої на шедевр. Ніби й все? Як би не так – найголовніший аспект ще не завершений – надання міцності шляхом обробки вогнем (випробування, допущені Господом у наше життя, щоб зробити нас кращими). І лише після цього ми набуваємо тієї форми та того виду, який з самого початку заклав у нас Всемогутній. Але цей процес у кожного проходить по-різному: у когось за рік, у когось за п’ять, а у когось він триватиме все життя.

Наша церква від усього спільного серця дякує брату Нолану за яскравий приклад Божої роботи у нашому житті (а також за те, що дехто вже захотів освоїти гончарне ремесло). Віримо, що Небесний Гончар трудиться над нами щоденно, для того, щоб ми, як Його витвір, змогли привернути увагу багатьох неспасенних людей цього світу та познайомити їх з нашим Майстром, з-під умілих Рук Якого виходять тільки шедеври!

_MG_1573 _MG_1583 _MG_1585 _MG_1658 _MG_1776 _MG_1798 -BgpLHJtbmI IMG_5425 nRW374w9HBU

Коментарі закриті