22 липня 2018 року у Києві відбудеться унікальна подія – півтисячі людей одночасно приймуть водне хрещення у Дніпрі. Таким чином християни віри євангельської планують відсвяткувати 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.
У 988 році Князь Володимир хрестив свій народ у водах Дніпра. З приходом християнства на Київські землі почалась ера розбудови сильної держави. Ця подія і до сьогодні надихає людей до змін у житті та світогляді.
Святковий захід розпочнеться о 10:00 тріумфальною ходою 500 людей у білих одежах, які спускатимуться по сходах від Володимирського узвозу до головної сцени свята, яка буде розташована на території пам’ятника Магдебурзькому праву. На гостей та учасників заходу очікує цікава програма: спів об’єднаного хору, оркестр, сольні виконавці та гурти, звернення Голів Церков.
Потім люди у білих одежах, які готуються до хрещення та служителі через Пішохідний міст перейдуть на Труханів острів, де і розпочнеться Святе хрещення у водах Дніпра. Усі учасники і гості свята залишаться біля пам’ятника Магдебурзькому праву і дивитимуться перебіг хрещення у прямій трансляції на екранах. Завершення програми заплановано о 14:00.
«Ми запрошуємо усіх долучитися до цієї історичної події. Це буде величне свято для слави Божої», – сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у своєму зверненні.
Тож не пропустіть цю історичну подію. Приходьте разом зі своєю родиною!

22 липня 2018 року. 
Київ, Пам’ятник Магдебурзькому праву (Набережне шосе, 8).
Час: 10:00 – 14:00.

Джерело: Сайт Української Церкви Християн Віри Євангельської

Коментарі закриті