Затишну атмосферу цього зимового ранку створив гарно прикрашений зал, святковий настрій, а також радісне вітання: «Христос народився! Славімо Його!» – ці слова наповнюють наші серця теплом та дарують світлу надію. Саме тема надії була ключовою на цьогорічному Різдвяному служінні. Пастор Анатолій Козачок зазначив: «Перше, що свідкує про народження Ісуса Христа, це те, що кожна людина має надію на Бога». Сповнені радісної звістки прихожани церкви «Філадельфія» щиро посміхались та вітали одне одного.

Чи не найактивнішими на святі були наші дітлахи: так першим нас привітав клуб «Найкращі друзі», заспівавши пісню «Тиха ніч» декількома мовами. Недільна школа радувала віршами та веселими піснями про народження Спасителя, а скільки задоволення принесли в зал наші наймолодші «Левитики»!

Але яке ж свято без чудового прославлення!? Музичний гурт під керівництвом Сергія Россадіна, у супроводі молодіжного хору, виконали святкові, сповнені радості пісні, котрі швидко підхопили всі присутні та у єдності славили Народженого Спасителя!
Час минув дуже швидко, але Різдво не закінчується недільним служінням, воно повсякчас триває у наших серцях.

Коментарі закриті