Вчора ввечері відбулось надзвичайне святкове служіння смирення й подяки Господу, присвячене 25-ій річниці Церкви “Філадельфія”. Чимало наших братів та сестер зібралося для того, щоб разом у єдності подякувати Богу за пройдений шлях, за стільки спасених та зцілених сердець й за те, що вже протягом чверті сторіччя Церква невтомно служить та розвивається!

На служінні були присутні гості з інших релігійних громад, а що найдорожче – перший пастор Церкви «Філадельфія» – Віктор Семенович Прохор, євангелист Уолтер Зігаревич та старший єпископ УЦХВЄ – Михайло Степанович Паночко, які без зайвих пафосних слів звершили спомин страждань Ісуса Христа.

Після хліболомання словом ділився Михайло Степанович. Він говорив про Смиренного Агнця, що ведений був на заклання, закликав довіряти все життя нашому Господу та повів Церкву в молитві подяки.

Надзвичайні відчуття єдності та вдячності Богові переповнювали серця усіх присутніх, адже ми любимо свою Церкву і дякуємо Богові за те, що по Його милості вона в нас є!

Коментарі закриті