В рамках модуля учасники мали змогу відвідати секції на вибір:

• Організація показу фільму “Лютер”.
ГО „Східноєвропейська Реформація” викупила права на показ фільму «Лютер» в кінотеатрах України протягом 6 місяців (15 травня – 15 листопада). Цей фільм може стати євангелізаційним та просвітницьким інструментом для оргкомітету в Вашій місцевості в рамках програми R500. На секції учасники отримали певний інструктаж по показу фільму, а також змогли обговорити стратегію поширення цього проекту в Україні.

• Медіа. Робота зі ЗМІ.
Світоглядні та ідейні орієнтири для медіа в Рік Реформації; Як працювати зі світськими ЗМІ; Просування бренду чи проекту у Фейсбук – ці теми учасники розглянули на медіа секції.

 Круглі столи і конференції для активної громадськості і місцевої влади.
Програма R500 створила чудову можливість організовувати конференції і круглі столи для активної громадськості, освітян і місцевої влади.Секція була присвячена  тому, як їх організувати максимально якісно. Про це розказали практики, які успішно організували такі заходи на місцевому рівні.

 Молодіжні проекти.
Наступає теплий сезон і багато проектів R500 будуть спрямовані на молодь. Учасники секції дізналися, через які молодіжні проекти можна реформувати себе і свою країну.

 Пізнавальні екскурсії.
В Україні є чимало визначних міст, історія яких несе глибоке духовне послання. Багато з них пов’язано з історією Реформації. Екскурсії по таких історичних місцях можуть стати прекрасним просвітницьким і євангелізаційним проектом, який християни можуть реалізувати не тільки в рамках Року Реформації, але і протягом наступних років. Секція була цікава християнам ескурсоводам та людям, які цікавляться історією України, та хотіли б організовувати екскурсійні заходи.

 Тема Реформації в літніх таборах.
На цій секції мова йшла про можливості висвітлення теми Реформації для підлітків та молоді в літніх християнських таборах у форматах найбільш ефективних для їх віку.

В якості спікерів Школи були залучені християнські лідери, які ділились своїм досвідом реалізації відповідних проектів. В ході знайомств учасників, обговорень, дискусій ми очікуємо появу ідей, проектів, які будуть приносити світогляд на основі християнських цінностей та реформувати суспільство.

 

Email: reformation.school@gmail.com
Телефон: 097 003 14 25

Коментарі закриті