1 листопада в приміщенні Департаменту культури Київської міської держадміністрації (КМДА) відбулося засідання Оргкомітету із відзначення в м. Києві 500‑річчя Реформації (R500), який складається з представників євангельських церков та представників КМДА.   Важливо наголосити, що це вже друга зустріч, на якій представники євангельських церков спільно з представниками міської влади обговорюють усі деталі та нюанси, які впливають на хід підготовки до святкування 500 річниці Реформації.

У засіданні від КМДА взяли участь заступник директора Департаменту – начальник управління у справах національностей та релігій Володимир Моцюк, який і є головою оргкомітету R500, інші представники Департаменту культури та Департаменту освіти та науки, молоді та спорту. Також своїм баченням та напрацюваннями у цій сфері поділились представники церков, котрі входять в Раду Євангельських Протестантських Церков України.  Зокрема, першими напрацюваннями поділився голова оргкомітету від євангельських церков в м.Києві та Київської області Ярослав Мачинський.

Величезна подяка Господу, що Він дає можливість не лише вільно говорити про християнську віру і готуватись до святкування R500, а й направляє серця чиновників різних рангів на допомогу у питаннях, які стосуються цього заходу!

Коментарі закриті