Ювілейний концерт, присвячений 25-річчю Церкви «Філадельфія», отримав назву «Боже, я дякую Тобі!». Недільного вечора  ми дякували Богові за 25 років служіння, досягнень і мрій, за 25 років Божої підтримки і незлічених Його благословінь. І кожна пісня, що була виконана на цьому концерті, кожен вірш, кожне слово прославляли Його Ім’я!

Отримали честь бути ведучими цього дійства Віталій та Людмила Стебенєви, чиї чарівні посмішки та щирі промови стали чудовою прикрасою урочистого концерту. Першим зі словом привітання до мікрофону запросили Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколу Кулебу, який побажав, щоб Господь рухався не тільки в Церкві, але і через Церкву, щоб ми разом змогли зробити набагато більше і не тільки для людей нашого району.

Розпочала концерт музична група Церкви «Філадельфія» під керівництвом Сергія Россадіна, який, як і усі наступні учасники, отримав змогу поділитися з присутніми, за що він любить свою Церкву і за що вдячний Богу.

Підкресливши, як важливо закласти правильні моральні засади ще у дитинстві, ведучі надали слово дітям Церкви, які розказували зворушливі вірші про любов до ближнього та співали про Бога, в Якого вірять усім серцем. Разом із молоддю, що до них згодом приєдналася, вони представили нам хіт «Церква «Філадельфія», Бог з нами!», а одна із сестер – Ірина – розповіла авторський вірш – подарунок на день народження Церкви.

Особливим гостем ювілейного заходу був переможець пісенного конкурсу «Голос країни»-2014 Антон Копитін. Свій виступ він розпочав з всесвітньовідомого псалму «Великий Бог!». Як це чудово, коли надзвичайно талановиті співаки свої дари використовують для того, щоб віддавати славу Тому, Хто дав їм голос і створив ноти!

До привітального слова запросили голову Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Наталю Бондар.

Порадувала нас своїм виступом група ReNew під керівництвом Павла Козачка – то є молоді музиканти, але вони надзвичайно щасливі, що мають змогу розвивати свої таланти саме у Церкві!

Наступний учасник концерту не є професійним співаком та й співає нечасто, проте коли це трапляється – неможливо стримати сліз. Своїм сильним голосом та сповненими батьківської любові словами пісні «Сын мой» Вячеслав Бевз зворушив увесь зал. Наш брат і диякон є капеланом, який підтримує молитвами та особистою присутністю воїнів, що знаходяться на передовій. Саме тому ми мали змогу почути зворушливе відео-звернення командира відділення сержанта Сергія Ліщука, в якому той висловив щиру подяку за молитовну підтримку і розказав дивовижне свідоцтво, як ці молитви врятували його життя від вірної смерті. Гучними оплесками ми дякували воїнам, ветеранам й пораненим бійцям, які були присутні у нашому залі.

Учень ЗСШ №286 Андрій Крамаренко зачитав вірш, в якому розповідалось про те, якою він хоче побачити свою країну – і це були мрії багатьох із нас! А Андрій Васькевич, виконавець класичної музики, виконав для нас ноктюрн Шопена. Музична група Церкви «Філадельфія» під керівництвом Миколи Олеха також прославила Бога чудовим співом.

До заключного слова й молитви запросили старшого пастора Анатолія Миколайовича Козачка, який говорив про випробування та труднощі, що бувають у нашому житті, проте тільки Бог може відродити скалічене життя .

Фінальну пісню разом із всіма музикантами, що брали участь у концерті, підхопив весь зал!

Коментарі закриті