Другий рік поспіль на головній вулиці Києва – Хрещатику відбувається по-справжньому грандіозне дійство – Національний День Подяки. Незважаючи на різке похолодання, яке прийшло в ніч з 22 на 23 вересня, прославити Бога та принести Йому свої вдячні серця прийшли десятки тисяч киян та гостей столиці. Характерно, що обіцяного синоптиками дощу не було: Сам Господь благословив цей захід комфортною погодою.

Приємно було бачити, що крім християн, на Хрещатику було достатньо багато і невіруючих людей, багато з яких з непідробним інтересом слухали зі сцени промови та молитви протестантських лідерів України. Достеменно невідомо, чи приймуть вони Спасителя в своє серце вже сьогодні, але те, що це зернятко було посаджене в їхні серця саме в День Подяки, – це факт.

А послухати насправді було що: чудові виступи виконавців, щирі молитви, глибокі проповіді.

Так, наприклад, у своєму слові старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської України Михайло Степанович Паночко наголосив, що справжні християни не можуть мати невдячні серця, адже кожному з нас є за що дякувати Ісусу Христу. «Невдячність – це ознака атеїзму», – наголосив служитель.

За його словами, при Божій допомозі, День Подяки планує стати щорічним святом, збираючи людей з усіх куточків нашої благословенної Творцем країни. Завершуючи свій виступ Михайло Степанович наголосив, що кожному християнину варто щоденно дякувати за 3 хліби: хліб фізичний – за їжу, даровану нам Господом, хліб для душі – Боже Слово, та за Хліб Життя – Ісуса Христа, нашого Господа та Спасителя.

 

Коментарі закриті