Україна відзначила День подяки на найвищому рівні. Не випадково це відбувається саме в ювілей Реформації. 500-літня історія реформаційного руху демонструє, як змінювалися погляди та життя людей, народів, країн. Перегляд відносин з Богом дарував реформу серця, реформу мислення, реформу життя. Багато країн з виразною присутністю протестантів сьогодні демонструють переваги життя згідно з Божими заповідями.
В рамках святкування в Києві на Хрещатику 17 вересня виступив легендарний мотиваційний оратор і меценат Нік Вуйчич. Послухати чоловіка прийшли близько півмільйона людей, повідомляє «5 канал».
Як сказав сам Нік Вуйчич, виступ цей — рекордний, бо ніколи до того (а він об’їздив 67 країн світу) він не виступав перед такою великою аудиторією.
Виступ чоловіка пронизаний релігійністю, але, як сказав Нік, «це не про те, щоб ставати протестантами». Це про інше. Про те, що актуальне і для людей різного віросповідання, і для людей невіруючих.
Тут і заклик ніколи не здаватися, прощати, навіть, коли не просять вибачення, і заклик до українців більше «любити українців», і «обійми ближнього» просто у середмісті Києва, і молитва за Україну.
Сама ж акція розпочалася о 10-й годині ранку з молитви за мир і єдність України. Згодом у рамках заходу пройшли спортивні змагання, силові шоу, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму «Суперкнига», вуличний кінотеатр. Яскравим символом свята стала велика мапа України, яку створили волонтери з овочів та фруктів, — повідомили РІСУ організатори свята.
Впродовж дня на сцені лунали виступи естрадно-симфонічного оркестру та відомих виконавців, серед яких учасники проекту «Голос країни».
З вітальним словом до учасників свята з київської сцени звернулися також: депутат Парламенту Великобританії Марк Прітчард, віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Валерій Гілецькі, президент Християнського Центру державного управління ім. Кеннеді при Конгресі США Джордж Роллер та інші поважні особи.
Насичений день закінчився спільною молитвою за Україну, яку очолив Нік Вуйчич з керівниками церковних об’єднань.