За традицією, яка склалась уже протягом тривалого часу, кожну першу неділю нового місяця у церкві «Філадельфія» відбувається хліболомання, під час якого усі брати і сестри, які беруть у ньому участь, згадують страждання і смерть Ісуса Христа на Голгофському хресті. Минула неділя (3 квітня) також не стала винятком. Крім того, ранкове зібрання було особливим, адже до нас в гості завітав старший єпископ ЦХВЄ Михайло Степанович Паночко, який поділився словом від Господа.

Він нагадав, що старозавітні жертви були потрібні для того, щоб зупинити людство від абсолютної деградації, адже коли людина, яка приносила жертву, бачила, як проливалась кров невинного ягнятки, совість нагадувала, що так не має бути, що на місці цієї тваринки мав би знаходитись сам винуватець.

Але, з часом, людство звикло до цих жертвоприношень, воно уже не усвідомлювало самої суті та цінності, перетворивши це на певний обряд. Але Господь сказав, що такі жертви і цілопалення Йому не потрібні, Йому потрібен смиренний дух людини та таке ж людське серце.

Біблія чітко каже, що без пролиття крови не буває прощення. Смерть Ісуса Христа говорить на про дві надважливі речі: по-перше, про Божу ненависть до гріха, по-друге, про Його надзвичайну любов до людини, таку любов, яку Він продемонстрував, залишивши всю Славу Небес, ставши людиною, померши, щоб дати кожному з нас вічне життя! Він зробив усе можливе, тепер залишилось єдине – зробити свій вибір. Але цей вибір – за тобою!

Подивитись повний виступ старшого єпископа ЦХВЄ Михайла Паночка можна тут:

Коментарі закриті