7-10 листопада 2018 року в Києві відбудеться восьмий Східноєвропейський Лідерський Форум, який залишається найбільшою в Східній Європі конференцією для християнських лідерів. Щороку СЕЛФ збирає кілька сотень учасників з України, Білорусі, Молдови, Литви, Росії, Голландії, Фінляндії, США тощо. Цілі Форуму залишаються незмінними: оснащення євангельських лідерів інструментами, необхідними для євангелізації східноєвропейських народів; зростання в служінні через учнівство, навчання і тренінги, а також утворення партнерських відносин між євангельськими лідерами.

За чотири дні Форуму близько 80 спікерів представлять 120 різноманітних тем, які будуть предметом обговорення на секціях, семінарах, круглих столах, ток-шоу та панельних дискусіях.
Серед спікерів на Форум запрошені глава ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк, голова ЄХБ Білорусі Леонід Михович та віце-президент Європейського Лідерського Форуму др. Дерил МакКарті.
«СЕЛФ – це можливість поділитися та набути досвід для більш успішного життя, більш ефективного служіння, отримати важливі знайомства та подружитися з прекрасними служителями», – відмітив перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок.

На Форумі буде представлено 12 секцій: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Церква і соціальне служіння», «Церква і громадянське суспільство».

Інформація про теми, які будуть обговорюватися, міститься на сайті Форуму та постійно оновлюється.

Ранкові та вечірні пленарні сесії можна буде почути в прямій трансляції на каналі YouTube, посилання на який з’явиться напередодні відкриття на сторінці ВЕЛФ в ФБ.

Реєстрація на сайті.

Ресурсний сайт.

Сайт події.

Пишіть нам: info@forumeast.eu
Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25

Прес-центр ВЕЛФ

Коментарі закриті