6-9 листопада 2019 року в Києві відбудеться дев’ятий Східноєвропейський лідерський форум, який щороку збирає кілька сотень учасників з України, Білорусі, Польщі, Литви, Росії, Голландії, Словенії, США, Південної Кореї.

Цього року на Форум приїдуть Лео Франк (учитель, доктор філософії в богослів’ї), Денис Подорожний (пастор, проповідник, доктор богослів’я), Роман Шеремета (український вчений, економіст зі світовим ім’ям), Сергій Демидович (пастор, медійник, журналіст), Роман Полікровскій (мер Збаража), Андрій Кім (громадський діяч, керівник проекту «Кінаконг»), Анна Турчинова (завкафедрою іноземних мов НПУ ім. Драгоманова, дружина екс-секретаря РНБО Олександра Турчинова), Деріл МакКарті (віце-президент з наукових програм і стратегій, FOCL) і Хван Сон Джу (засновник Loving Concern International).

Форум – це межденомінаційна платформа для створення і зміцнення партнерських відносин між євангельськими лідерами. Серед спікерів СЛФ2019 будуть: екс-голова Російського союзу євангельських християн-баптистів, екс-віце-президент Всесвітнього баптистського альянсу Юрій Сипко; видатний апологет Сергій Головін; пастор, богослов, президент Баптистського союзу в Польщі Матеуш Віхари; пастор, координатор Руху Реформації в Черкаській області Валерій Бєляєв; перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок; єпископ Хмельницької обл. союзу ХВЄ, пастор Ростислав Мурах; член команди «Рух Молоді» УЦХВЄ, молодіжний спікер Олександр Савчук.

СЛФ – це платформа для професіоналів. Другий рік поспіль професіонал екстра-класу, екс-вокаліст гурту «Песняры», композитор, піаніст-віртуоз, педагог Олександр Віславський дає унікальні майстер-класи з вокалу та написання музики.

Щороку на Східноєвропейському лідерський форумі служать близько 80 авторитетних спікерів. На 6 пленарних сесіях, 12 секціях, 10 ток-шоу і 30 семінарах, майстер-класах та круглих столах вони презентують 120 актуальних тем, які охоплюють всі сфери життя Церкви і суспільства. Ось лише деякі з них: «Емоційно здорове лідерство», «Де знайти християнське мислення?», «10 принципів розуміння Церкви і пошук свого місця в Тілі Христа», «Чи піклується Бог про політичні питання?», «Історичні штампи в християнстві: як відповідати на складні питання в історії Церкви», «Я – людина мистецтва… Чому мені потрібен наставник?», « Християнське медіа – від ідеї до першої продукції», «Чи потрібна місія, яка не приносить видимого результату?», «Криза в сім’ї: пройти і встояти».

Мета Форуму – поширення принципів Божого Царства в усі сфери життя народів Східної Європи і формування цілісного біблійного світогляду у християн. Тому на ток-шоу учасники обговорюватимуть і такі теми, як «Капіталізм і соціалізм. У пошуках біблійної моделі економіки»; «Концепція прав людини: від невід’ємних свобод до розмитої вседозволеності»; «Зрушення з позицій раціональності на чуттєвість у сучасній культурі», «Місце психології в душеопікунстві» тощо.

СЛФ існує для того, щоб спонукати Церкву встати в авангард нації. На одній із пленарних сесій форуму буде молитися за народи і за Україну!

Більш повну інформацію про реєстрацію, спікерів, теми, секції, семінари, ток-шоу і т.д. шукайте на сайті СЛФ: http://2019.forumeast.eu/

 

Пишіть нам: info@forumeast.eu

Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25

Форум на YouTube: https://www.youtube.com/user/EELF2011
Форум на Facebook: https://www.facebook.com/velf.forum
Форум в Telegram: @forumeast

Коментарі закриті