Впевнені, що всі ті, хто витратив свій вечір 18 травня на те, щоб прийти до «Філадельфії» та послухати всесвітньовідомого спікера у галузі сімейних стосунків Лео Франка, жодного разу про свій вибір не пожалкували. Адже не щодня не те, що до нашої Церкви, а взагалі до нашої країни приїжджають промовці такого рівня.
Брат Лео, який перебуває в шлюбі протягом 22 років та разом з дружиною виховує 6 дітей, протягом майже трьох годин невпинно розповідав про те, яким чином зробити шлюб таким, як його задумав Творець, на які компроміси потрібно йти, аби щоденно бути вдячним за свого супутника життя та чим варто пожертвувати, аби стосунки у сім’ї нагадували прекрасну симфонію.
За його словами (а сам він є громадянином Німеччини), принципи побудови правильної родини не відрізняються ні в Західній Європі, ні в США, ні на теренах колишнього Радянського Союзу. Сім’я, яка хоче зустріти глибоку старість, насолоджуючись присутністю одне одного, має будуватись на фундаменті Слова Божого, молячись та постячись за свою половинку (тут кожен з вас, улюблені, має сказати «амінь»).
На самому початку семінару спікер розповів дуже вразливу історію однієї сестри, яка, втративши здоров’я через недоброякісних лікарів у США, дивується і радіє з того, що її чоловік не те, що її не покинув, а щоранку і протягом кожного дня виконує усі її потреби та продовжує надихати своєю любов’ю.

«Не думайте, що обітниця вірності «бути з тобою і в здоров’ї, і в хворобі» стосується лише першої половини цього виразу», – наголошує спікер.

Якраз-то справжня любов і проявляється там, де минає закоханість, рожеві окуляри та букетно-ягідний період. Проте, не варто також забувати, що найяскравіші емоції в шлюбі бувають лише тоді, коли ви якісно спілкуєтесь одне з одним, а також є кращими друзями, які можуть поділитись УСІМ, що лежить на серці.
Характерним прикладом довірливих стосунків Лео Франк назвав приклад власної родини, де у них з дружиною немає секретів одне від одного, зокрема кожен з них знає паролі від соцмереж та гаджетів, і у будь-яку хвилину може зайти та переглянути потрібну інформацію. Але чомусь ми впевнені, що таке бажання у цієї благословенної сім’ї не виникає надто часто.

«Те, як ми ставимось до нашого супутника життя, впливає на наші стосунки з Богом. Водночас, те, які стосунки має наш чоловік/дружина з Богом, впливає на нашу сім’ю», – резюмував брат Лео.

Насамкінець він дав пораду щодо «зброї» благодаті, за допомогою якої ми можемо захистити наш шлюб від нападок лукавого: швидке примирення, безумовна любов (без всіляких «якщо»), прощення і забуття минулих помилок, виключення з лексикону слова «розлучення», майстерність у вирішенні конфліктів і спірних ситуацій, дружба та готовність йти на компроміси.
Зазначимо, що на семінарі було чимало невіруючих сімей, які, ми переконані, винесли повну скриню користі від цієї зустрічі. Маємо надію, що наш благословений брат Лео Франк ще неодноразово стане гостем «Філадельфії», доносячи сотням українців істину про прекрасний шлюб, задуманий Самим Богом!

Коментарі закриті