Зимовим морозним вечором сімейні пари церкви «Філадельфія» зібралися разом на зустріч, присвячену обговоренню актуальних питань щодо стосунків чоловіка і жінки та виховання дітей. Для 50 сімейних пар співала відома українська співачка, телеведуча, автор та виконавиця власних пісень Оксамита Новачук. Дуже приємно було послухати зворушливу історію народження її третьої дитини – довгоочікуваного сина. Оксамита – щира і відкрита людина, у товаристві з нею створюється атмосфера свята і казковості.

На сімейному вечорі підбили підсумки 2015 року: привітали пари, що одружилися і пари, у яких народилися немовлята. Далі зустріч проходила у форматі ток-шоу. Три одружені пари з досвідом подружнього життя більше 15 років відповідали на питання ведучих, а також на питання усіх бажаючих у залі. Невимушеність і щирість такого спілкування зробили свою справу – усім було цікаво та весело, жодне подружжя не пішло з зустрічі без цінних порад та мудрих настанов, озвучених із почуттям гумору 😉

Деякі важливі питання сімейного життя, що розглядалися під час заходу:

  • Як правильно розмежовувати роботу від сім’ї, щоб отримані негативні емоції та професійні переживання не переносити у спілкування з дружиною та дітьми?
  • На кому має лежати обов’язок розподілу фінансів і формування сімейного бюджету – на дружині чи на чоловікові?
  • Скільки часу варто приділяти дітям, відпочинку разом із ними?
  • Як у сучасному суспільстві, у якому пропагуються рівні права жінок і чоловіків, дотримуватися християнської ідеї, що головою в сім’ї має бути чоловік?
  • Як у сім’ї, маючи дітей, маючи багато зобов’язань, все встигати і все тримати під контролем?
  • Які перешкоди найчастіше зустрічаються при побудові стосунків у сім’ї?
  • Як морально підготувати себе та чоловіка до вагітності?

Запрошені подружжя ділилися своїм досвідом, також звучали біблійні принципи та Божі настанови, молитви та прохання до Бога поблагословити кожну родину. Радісно на душі стає, коли усвідомлюєш, що у «Філадельфії» тема сім’ї у пріоритеті! Адже щасливі, успішні сім’ї складатимуть щасливу, успішну країну.

Коментарі закриті