«Свято, свято – Різдво Христове! Сипле на землю білий сніг. Небо відкрите – ангели співають! Нині Ісус Христос народивсь!», – словами цієї чудової пісні розпочалося сьогоднішнє Різдвяне зібрання, а повела нас у прославленні цього морозного ранку музична група під керівництвом Миколи Олеха.

Юрій Кавун зачитав з 2-го розділу Євангелії від Луки таку знайому всім історію народження Христа, і от вже ніби це ти вночі стоїш на полі разом із пастухами, і ніби саме тобі Ангол звіщає новину народження Спасителя! Так, ми продовжуємо святкувати Різдво, але «як важливо для кожного з нас проникнутися цим святом, усвідомити, що зробив Христос, та нести цю благу звістку далі!», – наголосив служитель.

Які чудові різдвяні пісні! Якої надії вони сповнені та як швидко їх підхоплюють брати і сестри! Для кожного християнина Різдво – це особливе свято, ось і Олег Гончар, вітаючи церкву, поділився, що він саме на Різдво 17 років тому віддав своє життя Христу, про що жодного дня не пошкодував. Привітали церкву також і троє «Левитиків» – наших наймолодших служителів, розповівши віршики про Різдво.

І звичайно ж, центром проповіді нашого пастора Анатолія Козачка було народження Христа, а саме – Його призначення: що особисто для мене означає Його народження? І ключовим місцем Писання він обрав місце з Євангелії від Луки: «А Семен їх поблагословив та й прорік до Марії, Його матері: Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання…» (Від Луки 2:34).

Семен передбачив, що Христос буде Великою Особою, Яка принесе величезні зміни в Всесвіті та про Кого будуть дискутувати – хтось буде визнавати Його Богом, хтось єретиком, хтось пророком, а хтось Месією – люди будуть сперечатися; проте як важливо усвідомити, до якої категорії людей відношусь саме я? Хто Він для мене? І що Його народження принесло мені? Спасіння та вічне життя чи падіння й загибель? Вибір залишається виключно за мною.

 

Коментарі закриті