Церква “Філадельфія” активно несе служіння в різних сферах. Володимир Рудницький розповів про одне з них – пораненим воїнам із зони АТО/ООС, котрі перебувають на лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі Києва.

Починаючи з серпня 2014 року, група християн-волонтерів, що складається приблизно з 25 осіб, щосуботи відвідує поранених. Вони не приходять з порожніми руками, а приносять гостинці – фруктові та солодкі набори. Окрім того, волонтери втішають поранених, моляться за них, несуть їм Боже Слово.

Особливо продуктивним це служіння було під час Різдвяних свят.

Діти й підлітки з “Філадельфії” та з різних шкіл Києва, Луганської й Донецької областей створили 185 малюнків та поробок, таким чином висловивши подяку захисникам, підбадьоривши їх.

Молодь з церков “Божий мир”, “Ковчег”, “Філадельфія”, церкви на Кар’єрній та з церкви села Велика Вільшанка підготували музичне привітання з Різдвом. Вони ходили від одного відділення до іншого, збираючи людей у вестибюлі, співали їм святкових пісень. А до тих, хто не міг вийти, заходили в палати. Також служили воїнам молитвою й Словом.

Вкрай важливо бути вдячними нашим захисникам, підтримувати їх та не залишати на самоті з фізичним та душевним болем.

Тож, якщо маєте бажання, долучайтесь до служіння та підтримуйте його молитовно.

Коментарі закриті