31 березня відбулась тепла зустріч молодіжного руху Limitless, організатором якої є громадська організація «Цінуй майбутнє». Молодь привела друзів, одногрупників, знайомих, які поки що не знають Христа.

Для нас це нова форма проведення часу, адже цього разу не було сценарію та програми, навпаки – кожен почував себе вільно, адже організатори зустрічі проявляли велику гостинність та привітність. За словами запрошених гостей, вони почувалися у «своїй тарілці», що дуже важливо у новому суспільстві. Протягом усього вечора тривала актуальна молодіжна гра, хто зробить найкраще атмосферне фото та набере найбільшу кількість лайків, в результаті чого переможці отримали солодкі призи. Модний декор залу, сучасна християнська музика створили приємну атмосферу затишного свята. Так, як більшість присутніх – це студенти, ніяк не можна оминути увагою чудові частування, котрі власноруч приготували організатори зустрічі! Смачна кава, запашний чай, млинці та солодощі додали неабиякої атмосферності заходу.
В середині вечора, у легкій формі бесіди, Олег Гончар поділився думкою, котра розкрила зміст девізу заходу «Життя серед шуму», та торкнулася сердець багатьох присутніх і залишила важливу тему для роздумів. Далі все ж так само, у вільній формі, вечір продовжився іграми та спілкуванням.
Наступна зустріч планується зовсім скоро і вже визначена її тема. То ж готуємось до нової порції таких чудових емоцій!

Коментарі закриті