4 жовтня в Києві відбулося 2-ге зібрання спільного організаційного комітету євангельських союзів Києва та області – учасників проекту R500 (святкування 500-річчя Реформації в Україні).

Перед представниками різних напрямків служінь стояла низка важливих питань, окреслених в ході минулих зібрань. Для якомога продуктивнішої роботи зустріч було розділено на два рівні: загально-організаційний та робота у підкомітетах. Вони були сформовані за такими основними напрямками: науково-історичний, творчий, ресурсний, молодіжний, соціальний, юридичний та медіа. Служителям кожного з відділів була надана можливість разом продумати стратегію дій і бачення щодо заходів для поширення по київському регіону відомостей про Реформацію.

Окрім іншого, в ході зустрічі голова київського оргкомітету R500 Ярослав Мачинський оголосив сформовані принципи роботи комітету, а також розповів про наявні на сьогодні ресурси та напрацювання у цій сфері.

Закінчились плідні та насичені збори представленням обраних підрозділами координаторів своїх напрямків служінь та загальною молитвою благословення, яку звершили пресвітери і пастори християнських союзів Києва й області. Хай Господь благословить цю спільну працю для Його слави!

Коментарі закриті