smith_1

Вернон Ломакс Сміт (англ. Vernon L. Smith, народ. 1 січня 1927) — американський економіст, лауреат Нобелівської премії з економіки 2002 року (разом з Деніелем Канеманом) «за затвердження лабораторних експериментів як інструменту емпіричного аналізу в економіці, особливо при дослідженні альтернативних ринкових механізмів».

Навчався в університеті Канзасу. Ступінь доктора отримав в Гарварді. Викладав в університетах Пердью, Джорджа Мейсона, Массачусетському технологічному інституті; співробітник Центру досліджень нейроекономіки, президент Міжнародного фонду експериментальних економічних досліджень. Засновник (спільно з співавторами) експериментальної економіки.

Президент Асоціації економічної науки (1986-1987) і Товариства «суспільного вибору» (1988-1990). Лауреат премії Адама Сміта (1995).

 

rms246

Роман Шеремета – відомий український науковець, якого у 2015 році «Forbes» назвав одним із двох найкращих українських економістів (другий – Юрій Городніченко). Рідним містом Романа є Івано-Франківськ. Тут у 2004 році він майже одночасно здобув освіту економіста у Національному університеті нафти й газу та фах правознавця у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Нині – доцент Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США). Професор Роман Шеремета зізнається, що в Америку його заманила експериментальна економіка, яку він без пафосу називає «своєю дитиною», і не приховує, що може поведінку людини описати математичними знаками та формулами.

 

hasavey1

Девід Хасавей – міжнародний євангеліст з Великобританії. Саме йому належить ідея проведення Національного Дня Молитви за Україну. Девід присвятив служінню в Україні багато років, тому він дуже стурбований тими подіями, які зараз відбуваються в нашій країні. У своєму житті Девід не раз бачив силу Божу у відповіді на молитву віри. Тому він закликав всіх українців, віруючих і невіруючих, об’єднатися в молитві до Бога, щоб Він змінив Україну. У співпраці з Девідом об’єдналися багато українських церков.

 

 

 

 

Коментарі закриті