Друзі, це просто неможливо передати словами! Нам виповнилось 26 років!

Вдумайтесь, Україна цьогоріч святкувала 27 років своєї Незалежності, а “Філадельфія” всього лиш на рік молодша!

Як вже стало доброю та хорошою традицією, святкування Дня Народження Церкви триває не один день, а протягом усього останнього тижня жовтня.

Урочиста атмосфера панувала в приміщенні, починаючи з середи, коли на вечірньому зібранні відбулась ще одна непересічна подія: на дияконське служіння були рукопокладені троє наших братів – Володимир Павлов, Віктор Маселко та Євген Русан, а на пасторське – Олег Гончар та Валерій Вернер. Усі ми зичимо нашим брата міцно стояти на основі Слова Божого та мудро рядити в Його Церкві, турбуючись та піклуючись про кожного, а їхнім дружинам та дітям бути надійною опорою та підтримкою у цьому нелегкому служінні.

Вечір п’ятниці більшість з нас провела не у затишному кріслі, закутавшись у теплу ковдру та попиваючи запашну чашку чаю, а на лідерській церковній зустрічі, де обговорювалась стратегія та закладались підвалини на рік майбутній.

Наш старший пастор Анатолій Козачок наголосив, що кожен з нас повинен взяти собі за девіз просту, але від того не менш важливу фразу: “я маю спасти ЩЕ ОДНУ людину для Господа”. І не лише повторювати її щоранку, встаючи зі свого ліжка, а щоденно в цьому напрямку.

Ранок неділі почався святково. Дітки з групи «Живчики» вітали кожного із Днем Народження Церкви – сім’ї, яка стала джерелом утіхи, джерелом єдності. Хор «Левитиків» привітав всіх своїм чудовим співом, а дітки розказали віршики прославляючи цим Господа як Творця та Вседержителя всього навколо.

Святкова вечірка пройшла під лозунгом «Господь – моя надія!». Концерт пройшов у сімейній, затишній та теплій обстановці. Групи радували своїм чудовим співом і найприємніше всі як один дякували Господу за місце, нову сім’ю, «Філадельфію».  Несподіваний гість – Вячеслав Рибікв виконав пісню, що два роки поспіль була девізом наших концертів – «Весна прийде!».

 

Більше фото тут.

 

Коментарі закриті