Вже третій рік поспіль християни всіх конфесій в Україні об’єднуються для спільної молитви Всемогутньому Богу. Варто пам’ятати, що спільність для віруючих має надзвичайну силу та значення:

“Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них”, Матвія 18:20 .

Національний день молитви – особливий день, адже тисячі киян та гостей столиці матимуть можливість перебувати у єдності та спільності та, піднісши руки догори, разом славити Господа.

Закликаємо вас, улюблені брати і сестри: давайте станемо разом в проломі за нашу країну, адже, як написано у Слові Божому, багато може посиленна молитва праведника.

Ми віримо в те, що нашу державу чекає пробудження, але воно повинно початись з впокорення перед Творцем, адже лише Він Один зможе подолати існуючі проблеми в Україні.

Не залишайтесь осторонь, приєднуйтесь до молитви цього дня. Якщо у вас немає можливості приїхати до Києва, знайдіть час у своїй власній оселі.

Нехай в нашій країні запанує мир, і вона стане повноцінною територією Божого Царства. Благодать ж нашого Бога нехай завжди буде на ній, адже те, що благословенне Словом Божим, завди буде під Його захистом і опікою.

Тому ми запрошуємо Ввас прийти 2 червня до столичного Палацу спорту.

Більше деталей на офіційному сайті Національного дня молитви за Україну.

Коментарі закриті