День молитви за Україну має стати щоденним, а не щорічним для кожного українського християнина

8 червня столичний Палац Спорту вже вчетверте приймав тисячі учасників з усієї України, які завітали на щорічний День молитви. Незважаючи на спекотну погоду дуже багато людей відгукнулись на заклик та прийшли подякувати Господу за Його милості та попрохати у Нього благословінь для нашої країни.
Адже, погодьтесь, лише Творець може повністю зупинити війну на сході України, утішити вдів та сиріт, відновити економіку, примирити найзатятіших політичних опонентів, повернути з чужини мільйони наших співвітчизників, які вирушили в інші країни у пошуках кращої долі.

“Філадельфія”, як і кожного року, цього також не пропустила цей захід: десятки наших братів разом із православними, греко– та римо–католиками в єдиному Дусі звершували молитви до нашого Царя, несучи всі свої потреби до Його святого престолу.

Ми віримо, що одного прекрасного дня заступницька чаша наших молитов наповниться, прийде довгоочікуваний мир, а на нашу спраглу землю проллється свіжий дощ Божого пробудження.
Закликаємо усіх: моліться за свій край, за свій народ, за армію, політику та економіку, за пробудження. Впевнені, відповідь обов’язково прийде, адже наш Господь НІКОЛИ НЕ ЗАПІЗНЮЄТЬСЯ!

Коментарі закриті