Як відомо, «Філадельфія» займається служінням допомоги пораненим бійцям АТО, котрі знаходяться на лікуванні у Центральному клінічному військовому шпиталі. Ці люди потребують не тільки фізичної, а насамперед духовної підтримки. А ще, усі ми розуміємо, як важко знаходитись далеко від дому, тим паче на свята. Це і надало ідею лідерам служіння запросити до шпиталю християнську молодь з п’яти церков Києва, та привітати наших солдатів з Різдвом Христовим.
Зовсім не дивно, що ідею сприйняли з великим ентузіазмом. Попри температуру -18 градусів, після ранкового зібрання 7 січня зібралося аж 60 чоловік, охочих допомогти пораненим.
Взявши з собою музичні інструменти, гостинці а також Євангелії, вони попрямували нести Боже світло тим, хто його потребує. Так було відвідано усі відділення, де молодь співала Різдвяні пісні, які слухали багато поранених солдатів, читали місця з Писання про Різдво, ділилися свідченнями, також звершували молитви за одужання, під час яких немало солдатів висловили бажання долучитись до молитви. Такі заходи дуже підіймають дух і відвертають людину від депресії.
Це відвідання стало великим свідоцтвом Божої любові, в якому проявилося служіння церкви.

«Ми збираємось щосуботи. Наше бажання, щоб якомога більше людей приєднувалось до служіння пораненим бійцям АТО», – наголосив координатор служіння Володимир Рудницький

Якщо Ви бажаєте долучитись до служіння, особисто відвідувати чи матеріально допомогти, або просто дізнатися більше – звертайтеся до Володимира. (тел: 0934330382)

Коментарі закриті