У Києві на Софійський площі 2 квітня відбулася міжконфесійна молитва за мир в Україні. Представники багатьох конфесій України разом підносили свої прохання до Бога: архиєпископ Святослав (Шевчук) від УГКЦ, єпископ Володимир (Черпак) від УАПЦ, єпископ Станіслав Широкорадюк від РКЦ, старший єпископ Михайло Паночко від ЦХВЄ та єпископ Маркос (Оганесян) від Вірменської Апостольської Церкви. На молитві були присутні віряни з різних конфесій. Завітали також військовослужбовці та народні депутати.

Священнослужителі просили Всевишнього про перемогу, звільнення заручників в Росії, Криму та на Донбасі. Лунали прохання про здоров`я для українських воїнів, міцності державі та її народові. Однак проблемами зовнішнього характеру єрархи не обмежилися.
Єпископ Михайло Паночко закликав віруючих зробити все можливе, щоби молитва не тільки пролунала, але й дійшла до Неба. Підтримав цю тему і Патріарх Філарет, який оголосив всеукраїнський піст 3 квітня – для посиленого прохання Господа дарувати Україні перемогу.

Коментарі закриті