Ранок 2 червня українці зустріли по-різному: хтось відсипався після насиченого робочого тижня, дехто працював на своїх дачних чи присадибних ділянках, але були й ті, хто цього літнього сонячного дня вийшли в центр Києва.
‘Метою цього “виходу в світ” була не дегустація морозива в тіні могутніх крон київських каштанів, а бажання заявити на всю Україну про те, що справжня, традиційна сім’я, яку створив Господь, складається з чоловіка, жінки та дітей, а не з тих різноманітних варіацій, які пропонуються в наш час західною культурою.


Цей масштабний захід – велелюдна хода – була організована Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, учасниками якої, на перший погляд, стали біля 10 тисяч українців (хоча, насправді, людей було стільки, що цифра може бути занижена щонайменше вдвічі). Особливо приємно те, що це були не лише кияни: номерні автознаки були помічені практично з усіх регіонів нашої країни, а стільки щасливих і усміхнених облич, зібраних в одному місці, важко зустріти навіть під час відпочинку на морському березі.
Дуже багато українців відгукнулись на заклик та прийшли на ходу, одягнені у традиційний народний одяг – вишиті сорочки, показуючи таким чином, що традиція має бути у всьому: у одязі, у культурі, і, задля чого ми всі збирались, у сімейних цінностях.
Загалом, варто відмітити, що з кожним роком кількість учасників таких заходів невпинно зростає, що свідчить про те, що українці гостро відчувають потребу у консолідації задля збереження майбутнього: свого, своїх дітей, своїх внуків…Адже діти можуть народитися лише у чоловіка та жінки, але аж ніяк не у любителів одностатевих відносин, які, чесно кажучи, над цим зовсім не замислюються…


Ложкою дьогтя в цій величезній бочці меда стало те, що практично всі центральні ЗМІ проігнорували ходу за традиційні сімейні цінності, лише поодинокі канали та мас-медіа відреагували на це у своїх новинних сюжетах. Але, слава Богу, що правда в наш час може ретранслюватися через соцмережі та інші канали зв’язку. Дякуємо кожному, хто взяв участь у ході та закликаємо ділитись цією інформацією з усіма своїми друзями і знайомими! Поширюймо!

Коментарі закриті