З 6 по 13 липня 2016 року у Малині (Житомирська область) відбувалось дещо грандіозне – сюди, з усієї України прибули тисячі молодих людей. Ну і що тут такого скажете ви, адже на молодіжні музичні фестивалі по всій Україні збираються в рази більше молодих юнаків і дівчат. Але, тут ми вас переб’ємо 🙂 – Малин-FEST – це унікальне явище, адже саме там декілька тисяч молодих людей щороку об’єднуються для спільного прославлення Творця, цей захід повністю насичений Божою Присутністю та перебуває ід керівництвом Святого Духа.

Цікава деталь – щороку чисельність учасників фесту зростає в геометричній послідовності, цього року нас було біля 5 тисяч осіб. Хто зна, можливо в майбутньому, Малин-FEST відбуватиметься на НСК «Олімпійський» у Києві 🙂 Особливо приємно, що в наш час, коли з одного боку на сході точиться війна, а з іншого у багатьох містах-мільйонниках доступні стільки спокус і розваг, християнська молодь об’єднується у подібні спільноти та бере участь у такому фесті. До речі, за цей тиждень, за багатьма свідченнями очевидців, Господь провів таку «виховну роботу» у їхніх серцях, що всі оточуючі побачили в них кардинальні зміни.

Наступного літа ми чекаємо тебе в наших лавах, приєднуйся!

П.С. Якщо ти не впевений, чи воно того варте, просто переглянь наш фотозвіт і ти сам все зрозумієш 🙂

_un-wVojWV0 4xfJfy8I-H4 8IkP2SDeQdQ 9cSzEzGR7P8 dmxjATsz12Y fUF_oG-aSnE hoi7A1F0AwM jWbs7Enw7b4 KIIpTe6daxE knNDo_OR7gU l5wlVi8Vn5Y oLUiNKT7TFY P0xMoIEi6pA s-EWtMSmUWA tsisikKfcHw VkmHCO5DUgM w2MgH2qt2z0

Коментарі закриті