Запрошуємо на молодіжну конференцію “Жизнь в движении”!

Хтось скаже, що сучасна молодь розбещена, егоїстична, легковажна та взагалі – відірвана від реального життя. І, можливо, такі приклади дійсно часом трапляються, але це точно не про молодь церкви “Філадельфія”.

Вони – люди з баченням та здоровими амбіціями, не дивлячись на вік! Вони мріють про потужну, впливову, сучасну церкву, яка буде задавати тон у суспільстві. Про церкву, яка буде здатна швидко масштабуватися, відповідаючи на потребу суспільства у Бозі. І вони готові докласти зусиль, щоб їх мрії сьогодні стали реальністю завтра.

Саме з цією метою 29-го жовтня вони проводять конференцію “Жизнь в движении”, адже вони розуміють, що першим кроком до їхньої мети є навчання. Навчання від тих, хто вже подолав певний шлях, хто вірить у потенціал та силу молоді і не сидить на місці! Тих, хто здатен не тільки надихнути та роздмухати вогонь у молодих серцях, але і дати практичний інструмент, застерігати від підводних валунів і просто по дружньому порадити.

Саме таких людей і запросили бути головними спікерами на конференції:

Ігор Міненко – керівник фонду підтримки молодіжних рухів; Дуже харизматичний і справжній практик віри. Людина, в якої по-справжньому болить душа за молодь, але палає надія на неї.

Олег Гончар – другий пастор церкви “Філадельфія”, людина з багаторічним досвідом керівництва християнськими медіа проектами, роботи з молоддю та волонтерами. Пастор, що вміє розмовляти з молоддю її мовою!

Ілля Воєводчук – професійний режисер організації Christian Vision (CV – компанія-власник медіа проектів yesHEis, Proactive.fm, Zazazu.tv). Знає все про відео виробництво – з моменту зародження ідеї до завантаження на YouTube готового відео.

Дорогий друже, якщо ти так само молодий, мрійливий, амбітний та готовий навчатися – ми запрошуємо тебе приєднатися до нас та відвідати конференцію “Жизнь в движении”, що пройде у суботу, 29го жовтня в основному залі церкви “Філадельфія”, вул. Голосіївська, 57 (ст.м. Голосіївська). Початок о 14:30! Вхід – 25 грн.

Хто знає – може саме на цій коференції ти отримаєш відповідь і натхнення від Бога. Молися про це і обов’язково приходь – чекаємо на тебе!

IMG_0720

Коментарі закриті